Wpis z mikrobloga

Nie oglądałem wydarcia się dzikiego trenera na temat ukrainy i nie zamiarzem ale stawiam co mówił:

- Durni Polacy oglądający TVN rzucili się na pomoc uchodźcom z Ukrainy zamiast własnym rodakom w potrzebie
- Murzyni na przejściu
- Covid zniknął hehe, brak testów i kwarantanny dla osób uciekających przed wojną
- Przywileje dla Ukraińców
- Polacy gorzej traktowani niż Ukraińcy
- Nie popiera putina ale tajne laboratoria USA na Ukrainie
- Biedni rosjanie prześladowani na całym świecie
- Hehe teraz będą mnie nazywać ruskim trollem

W czymś się pomyliłem?

#dzikitrener #szury #foliarze #ukraina #bekazprawakow #wojna #rosja
  • 6
- Durni Polacy oglądający TVN rzucili się na pomoc uchodźcom z Ukrainy zamiast własnym rodakom w potrzebie

- Murzyni na przejściu

- Covid zniknął hehe, brak testów i kwarantanny dla osób uciekających przed wojną

- Przywileje dla Ukraińców

- Polacy gorzej traktowani niż Ukraińcy

- Nie popiera putina ale tajne laboratoria USA na Ukrainie

- Biedni rosjanie prześladowani na całym świecie

- Hehe teraz będą mnie nazywać ruskim trollem


@Viado:

Obejrzałem
@Viado: Prawda, już się tak nie mów o covidzie, pegazusie i innych aferach tylko o wojnie co złego zrobi pis to wina Putina i Tuska. Mamy swoich mini-putinów.
Nas rząd jest bardziej pro-foliarski niż racjonalny wolą negować pożar niż je ugasić kiedy jest mały. Tragedia dla kogoś to pracował przy covidzie nie dość że rząd potrafił kilka stówek z pensji podstawowej to jeszcze żeruje na głosach frustratów tych od końca świata,
@Viado: Fakt że przez wojnę bardzo stracimy bo zakłady puste pracownicy pojechali walczyć. To była nasza hałaśliwa tania siła robocza i póki zajmowali się ''pracami cudzoziemca'' to Polacy mogli się kształcić a teraz jak uzupełnimy braki i na dodatek przyjeżdząją do nas bardziej roszczeniowi co chcą pracować na wyższych stanowiskach w sensie idą do nas ci mądrzejsii/wykształceni a wiadomo że zatrudnia się tańszego. Jak nie nowy walec i inflacja to wojna.