Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#ciekawostka #nieruchomosci #mieszkania #mieszkanie #fotografia
Z nudów zdarza mi się przeglądać ogłoszenia nieruchomości i za każdym razem jak widzę różne zdjęcia tego samego mieszkania w różnych ogłoszeniach, to mnie zdumiewa, że tak sprytnie można operować obiektywami i światłem, że mieszkanie od razu wydaje się o wiele bardziej przestronne, większe i przytulniejsze.
Dla sprzedających mieszkania: Tak, warto zainwestować stówkę na fotografa, bo wyciągnie maksimum z waszego mieszkania i dokona odpowiednich retuszy.
Dla kupujących: Uważajcie na profesjonalne zdjęcia, w mocnym oświetleniu, a wręcz takie, które są prześwietlone. Dodatkowo różne obiektywy sprawiają, że przestrzeń pomieszczenia na zdjęciu może być mocno zaburzona.
Ot, taka ciekawostka, o której i tak pewnie większość wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622a96be9315b67d250a8f8c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#ciekawostka #nieruchomosci #mieszk...

źródło: comment_1646977427Q2OAAWg2l9rnxgOMT0njUF.jpg

Pobierz
  • 52
@orgazm: dokładnie. Drzwi widze ze jedne z tanszych z Leroya, parkiet to samo (moze taka srednia polka - 30-40zl m2), zaslony zamiast zaluzji czy rolet. Dwa obrakzi byleby nie wygladalo #!$%@? biala sciana. Zyrandol z leroya za 20zl.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Zdjęcie zrobione smartfonem, z upie***lonym jak stół w TVNie obiektywem to rzeczywistość? Smartfony z różnymi algorytmami, trybami HDR itp. w niektórych sytuacjach głupieją i przez to na przykład białe ściany wyglądają szaro bo telefon sobie myśli że są prześwietlone i je przyciemnia. Najgorzej jak jest okno w kadrze. Przed chwilą sobie zrobiłem porównanie i mój najbardziej słoneczny pokój bez dodatkowej zabawy ustawieniami wygląda w telefonie jak szara piwnica.