Wpis z mikrobloga

Ogolnie na wykopie oburzenie ze kacapy bombarduja szkoly, szpitale i osiedla, ale nikt nic nie mówi o tytanach intelektu z ukrainy co tworzą bazy w takich miejscach dla własnego bezpieczeństwa narażając cywili i jeszcze udostepniaja zdjecia ze swoim położeniem, albo koczują na dachach bloków mieszkalnych bez żadnego maskowania pozycji, smiechu warte XD https://www.youtube.com/watch?v=MIGRswi6iqs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wojna #rosja #ukraina
źródło: comment_1646943804A4BizYZp67QnAqeQeS3jKw.jpg
  • 60
@Heekate: A no wojna, zawsze są dwie strony medalu. Widziałem mnóstwo filmików w tym tak samo magazyny amunicji w miejscach których nie powinno ich być a przynajmniej mogliby ewakuować ludność cywilną z tych miejsc. Najgorsze że Ukraińcy sami wrzucają filmiki na telegramy i inne grupy aby się pochwalić… Korytarze humanitarne też pewnie służą do transportu ,zabawek, przy odbiorze cywili. Pewnie dlatego Rosjanie nie odcinają internetu z racji ogromnej ilości wywiadowczych.
@kab_anos: Chlop co odklejony przeciez widac ze okna nizej #!$%@?, w sumie to w #!$%@? mam co ty sobie myslisz, ja nie mam zamaru ci tu nic udowadnia czy cie przekonywac, wkrecaj sobie co chcesz XD
@josedra52: ogolnie ten film potwierdza ze ukraincy chowaja sie po szkolach a udostępnianie przez nich takich zdjęć niesie za sobą konsekwencje, a na screenie sa przedstawione 2 inne szkoly i to tyle, wiec nie do konca fejk news bo głównym wątkiem mojego wpisu sa ukraincy co narażają cywili swoja głupota ( ͡° ͜ʖ ͡°)