Wpis z mikrobloga

Mam prośbę do #niebieskiepaski i #rozowepaski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wrzucajcie tutaj w temat bądź mi na PW rozmowy z różowymi/niebieskimi, z którymi się umówiliście przez #tinder bądź #badoo

WAŻNE! Żeby w przypadku NIEBIESKICH była to rozmową którą WY rozpoczęliście i w której nie wymieniliście więcej niż 20-30 max wiadomości (no chyba żeby to były baardzo krótkie teksty, to wtedy można nieco więcej) oczywiście mogą być znaacznie krótsze rozmowy.
W przypadku różowych na odwrót, dawajcie tylko takie konwersacje w której to do was facet napisał pierwszy!

Jeśli umówienie z dziewczyną/facetem nastąpiło na innym komunikatorze np. messenger, to tam też zróbcie screena.

NAJWAŻNIEJSZE, by rozmowa była ze screenowana od deski do deski, czyli od momentu rozpoczęcia jej aż po umówienie się z dziewczyną/chopem

Wszelkie wrażliwe dane jak imiona, zdjęcia czy nazwy miejscowości oraz inne newralgiczne informacje możecie oczywiście ocenzurować.

To czy po spotkaniu były seksy czy nie nie ma w ogóle znaczenia. Liczy się dla mnie tylko konwersacja i czy druga strona was nie wystawiła.

Co prawda widziałem już nie raz takie konwersacje, ale chce mieć więcej przykładów i zrobić dokładną analizę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli macie znajomych którzy mogą mieć takie rozmowy, spytajcie o screeny, może się zgodzą.

Screeny są dla mnie i nie będą nigdzie wykorzystywane.

#eksperyment #analizadanych #( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 16