Wpis z mikrobloga

Tak przez te fejmymma i inne chcac nie chcac przyglądam tym youtuberom - o 3/4 z nich pierwszy raz slysze ale większośc wydaje mi się nadętymi bufonami zachłyśniętymi swoim 'fejmem' mniej lub wiecej. Z takich na plus w miare w porządku gościem, z ktorym chętnie napiłbym sie browara, wydaje mi się ten cały Japczan. Nie bawi w pozera się aż tak, raczej nikogo nie udaje, se jest wyluzowany ziomek i tyle. Dobrze mi sie zdaje czy też mial jakies odklejone akcje?

#famemma #highleague #polskiyoutube #youtube
  • 11
@wincm: Nie wiem czy miał jakieś akcje, ale dla mnie osobiście z poglądem podobnym do Twojego, bo tez nie znam większości tych youtuberow, to całe te xayoo industries jest dla mnie strasznie żałosne i nie moge ich słuchać, ale każdy ma swoją opinie, wiadomo.
@wincm: Mi osobiście Japczan zawsze wydawał się takim prostym atencyjnyn chamem - oglądając go na twitchu, a odkąd wszedł do fejmu, uważam go za fajnego prostego chłopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@seekerx1: no wlasnie mi sie wydaje normalny gosc i tyle xD Juz samo podejscie ze wyrwali go sprzed komuptera, bez robienia z siebie wielkiego fajtera, "no co ma być to bedzie, dostane #!$%@? to dostane, zycie" mi sie podoba. WIększosc ludiz tam #!$%@? nagle zachowuje sie jak rasowi zawodowcy xD