Wpis z mikrobloga

@adrwas: Ja wiem, że hur dur patodeweloperka ale co jest złego w tym placu zabaw?

Gołym okiem widać, że jest w trakcie budowy. A jak go skończą to, nawet posiadając tylko to co na zdjęciu, już przewyższa wiele osiedlowych klatek z piaskownicą i konikiem na sprężynie.
@ATAT-2: bo jest w budowie właśnie, sprzedając mieszkanie i wrzucając zdjęcia to można się bardziej postarać, a teraz wygląda to tak: zrobię byle czego zdjęcia i ludzie wezmą. xD
@adrwas: Ale co rozumiesz przez 'bardziej postarać'? Pomalować ziemię na zielono w photoshopie?

Każdy rozumny człowiek zauważy, że plac zabaw jest wciąz w budowie a samo jego istnienie to dla wielu plus.
@ATAT-2: dla mnie to jest śmieszne sprzedawać mieszkanie 14tys za metr i takie zdjęcie wrzucać ale widocznie każdy ma inne standardy.

Każdy rozumny człowiek zauważy, że plac zabaw jest wciąz w budowie a samo jego istnienie to dla wielu plus.


@ATAT-2: wielki plus kiedy jest obowiązkiem dewelopera aby plac zabaw był na terenie inwestycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dla mnie to jest śmieszne sprzedawać mieszkanie 14tys za metr i takie zdjęcie wrzucać ale widocznie każdy ma inne standardy.


@adrwas: Ale co jest w tym śmiesznego bo wciąż nie rozumiem? Jeśli wciąż budowaliby basen pod oknem to nie wypadałoby dodać jego zdjęcia?

wielki plus kiedy jest obowiązkiem dewelopera aby plac zabaw był na terenie inwestycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adrwas: Wiesz jak aktualnie wyglądają place
Wiesz jak aktualnie wyglądają place zabaw na pato osiedlach? Popatrz sobie. To tutaj jest luksusem.


@ATAT-2: "luksus" to zależy od standardów jakie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale pewnie, jak dla Ciebie przemawia ten luksus to tylko się smucić zostaje co ludziom wystarcza
ale pewnie, jak dla Ciebie przemawia ten luksus to tylko się smucić zostaje co ludziom wystarcza


@adrwas: ehh widać że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz i zaakceptować opini odmiennej od Twojej. Patrząc jednak po reakcjach na Twój post to jesteś osamotniony w tych poglądach.