Wpis z mikrobloga

@Calvex:

W skrócie: polskie serwery LG są napędzane kartoflem. Chcieli mieć swój mega-zajebiaszczy system z mega-zajebiaszczystymi aplikacjami, a nie podumali nad zapewnieniem odpowiedniej infrastruktury. No bo kto to widział, żeby po premierze nowego VOD ludzie rzucali się do sklepu. To przecież niepodobne i nieprawdopodobne.

Co gorsza, wszystko wskazuje na to, że mają to w dupie. Po prostu czekają, aż kolejka rozładuje się w sposób naturalny, ludzie w końcu sobie poinstalują co
@jagoslau: Sprawa jest na tyle absurdalna, że nie da się również zaakceptować zgód użytkowania/licencyjnych. Dzisiaj rozpakowałem mojego nowego LG C1, serwery nie działają, nie mogę zaakceptować zgód, przez co nie działają mi żadne funkcje smart xDD
@Tea:

Zgadza się, opisywałem ten problem tutaj. W skrócie: gdy zmieniłem lokalizacji z Portugalii na Polskę (bo HBO Max odmawiał załadowania jakiegokolwiek filmu), to nie mogę zaakceptować żadnych zgód.

Wyłączyłem telewizor bo zaraz by mnie coś strzeliło - ale gdybym zmienił lokalizację z powrotem na Portugalię, to pewnie dałoby radę. Spróbuj.
@piotrr_: Około 13-14 próbowałem kilka razy z rzędu i w końcu się udało. Zaakceptowałem w końcu zgody i pobrałem wszystkie apki które chciałem