Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak: ile taka M-ka tak orientacyjnie waży?


i może to głupie pytanie, ale rozumiem, że na plecy to taka sama płyta?

@Emill: Policzyłem ze około 4.5kg może trochę mniej bo do wyliczeń użyłem prostokąta o wymiarach 320x240mm.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: na linkedin widziałem firmę, która brała się za produkcję takich właśnie wkładów balistycznych. Do tego załatwiali szycie kamizelek. Wypytywali o jakieś wskazówki z czego to najlepiej zrobić i ogólnie protipy, żeby to zrobić dobrze, a nie na #!$%@?.
  • Odpowiedz
@spunky: jesli chca to robic w przyjaznych cenach to wiele stowarzyszen i burakow z internetu chetnie im doradzi

@jozef-dzierzynski: idz szkalowac trex arms i wystaw mi gwarancje ze nie bedziesz wiecej pisac na moim mirko

@B44M: nie testowalem kombinacji ceramiczno-stalowych i wydaje mi sie ze bedzie to mialo maly sens. ceramika sprawdza sie dobrze na czyms co ladnie sie odgina a stal jest sztywna.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Ale wiesz, że to jest home-made, robione w desperacji. Od butelek z benzyną też oczekujesz gwarancji skuteczności?

Poza tym, właśnie sobie przymierzyłem coś podobnego i wychodzi, że szyja z tętnicami jest całkiem bezpieczna.
Podbródek ucierpi jednak wolałbym mieć metalowe wióry w szczęce niż dziurę na wylot przez serce i płuca.
  • Odpowiedz