Wpis z mikrobloga

@sheslostcontrol: @parachutes: @parachutes:

Zgadzam się, że trzeba ograniczyć playlisty, ale nie bardzo wiem jaki klucz można zastosować. Tak, jak wspomina Farcik (cóż za pieszczotliwe określenie @Farquart'a) j-pop, Bollywood itd. to są pełnowartościowe utwory. Ja z mojej strony, nie wyobrażam sobie zakazania hymnów narodowych ;) (i to nie dlatego, że odgadnąłem kiedyś wszystkie 5 w poniżej 0,6 sek).

A może trzeba zostawić wszystkie playlisty? Bo
  • Odpowiedz
@choinka:

Co wy chcecie od Boliłuda, straszne sztywniaki z was... przecież to jest polewowe ;D


Plucie na odległość też jest "polewowe", co niekoniecznie oznacza, że ma być dyscypliną olimpijską ;)
  • Odpowiedz
@sheslostcontrol: wszystko da sie odróżnić, wystarczy się wsłuchać... a dla niektórych dokładnie tak samo jak to pisałeś ("Mkjhpssoshj od Bsakhuldsjhds") brzmi modern rap czy metal, ;]

A argument o tym, ze ktoś może sie 'dziwnej' kategorii naucyzc na pamięć i kosić uważam za inwalidę.. bo równie dobrze można się każdej innej na pamięc nauczyć...

@Farquart: a dla czego nie może być.?! Bo tak się jacyś 'wielcy' umówili?! Ja
  • Odpowiedz
@choinka:

A argument o tym, ze ktoś może sie 'dziwnej' kategorii naucyzc na pamięć i kosić uważam za inwalidę.. bo równie dobrze można się każdej innej na pamięc nauczyć...


Tak, tylko różnica polega na tym, że jak zawodnik A nauczy się na pamięć 80's collection, metalu albo modern rapu, to zawodnik B ma wciąż szanse - bo pewnie słyszał kiedyś Jacksona, Iron Maiden albo Eminema, nawet jeśli to nie są "jego"
  • Odpowiedz
@Farquart: "Tak, tylko różnica polega na tym, że jak zawodnik A nauczy się na pamięć 80's collection, metalu albo modern rapu, to zawodnik B ma wciąż szanse - bo pewnie słyszał kiedyś Jacksona, Iron Maiden albo Eminema, nawet jeśli to nie są "jego" gatunki."

- w ten sam sposób można uznać, że video-games są ok bo każdy przeciez grał kiedyś w pacmana i dalej ma szanse coś odgadnąć! ;]

nick:
  • Odpowiedz
@choinka:

w ten sam sposób można uznać, że video-games są ok bo każdy przeciez grał kiedyś w pacmana i dalej ma szanse coś odgadnąć! ;]


Twój argument jest inwalidą ;) Zaproszenie poszło.
  • Odpowiedz