Wpis z mikrobloga

Wykopki z tagu przegryw oraz blackpill ponownie popisały się swoją głupotą i ignorancją.
Wczoraj był Dzień Kobiet i wykopki po raz kolejny pokazały swoje #!$%@? i brak hamulców.
Ta wasza duma z tego i wspólne poklepywanie się po pleckach, że nie złożyliście życzeń kobietom w pracy/szkole, nie daliście kwiatka, albo czekoladki, przeszliście obok nich obojętnie pokazuje, że jesteście najzwyczajniej świecie niedojrzałymi kretynami o mentalności dziecka w piaskownicy.
Dzień Kobiet nie polega na żadnym simpowaniu, białorycerstwie, kukoldowości czy innym skretyniałym pojęciu do którego tak się brandzlujecie. To po prostu dzień bycia miłym i uprzejmym, z prezentami i wypadami na miasto w tle a wy podpięliście do tego jakąś ideologię.
"A bo one cały rok mają mnie gdzieś i traktują jak powietrze, czemu mam im cokolwiek dawać"? - już słyszę ten pisk wykopków. Na tym polegają relacje społeczne, że nie każdemu jest z nami po drodze, ale są dni takie jak wczorajszy, gdzie można przełamywać takie bariery i być dla siebie po prostu miłym przez jeden dzień. Takie to trudne co?
Żal mi was, to tylko pokazuje dlaczego do końca życia zostaniecie sami ze swoją ręką i #!$%@?, taki obraz wasz.

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #blackpill #zwiazki
  • 12
  • Odpowiedz
@NosaczPolak2: w sumie jesli w ten jeden dzien jestes mily bo swieto to w sumie to bardziej pod simpowanie podejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wole zeby ktos byl szczery i taki sam jak caly rok niz udawal i stawal na #!$%@? bo tak wypada. Kupowanie takiej sztucznosci moze komus sie podoba ale badzmy szczerzy. Niczego to nie zmieni.
  • Odpowiedz
@NosaczPolak2: W jakim ty świecie żyjesz, że myślisz, że udawanie dobroci w jeden dzień wpłynie jakoś na relacje społeczne xd? Ci ludzie tak się zachowują, bo widocznie takie mają doświadczenia.
  • Odpowiedz
@NosaczPolak2:

Facet jest miły, koleżeński i pomocny dla kobiety - kobiety go odrzucają
Facet z powodu bycia ciągle odrzucanym frustruje się, radykalizuje i staje się chamski wobec kobiet i nienawistny - też go kobiety odrzucają.

Co więc facet robi źle? Istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc przegryw jest #!$%@? bo istnieje. Logika simpów i spemiarzy.
  • Odpowiedz
@NosaczPolak2: Ja nie składałem życzeń na DK nie dlatego, że jestem mizoginem (bo nie jestem, bliżej mizantropii, choć też za dużo powiedziane - jestem aspołeczny), tylko dlatego, że DK to twór czerwonych korników. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NosaczPolak2: myśle, że kobiety mają w dupie prezenty/bycie miłym od genetycznych, brzydali przegrywów 3/10.
Tak samo jak przegrywy mają w dupie twoj wysryw.

One chciały tylko prezenty od chada w postaci ONS/szybkiego ruchania, a nie żadnych kwiatków czy miłego słowa
  • Odpowiedz