Wpis z mikrobloga

Dwadzieścia osiem. Dwadzieścia osiem lat ciągłej samotności, przerywania i odrzucenia. 28 lat ciągłego stresu, niepowodzenia i gonienia czegoś nieosiągalnego. 28 lat braku perspektyw i wewnętrznego spokoju. Od 28 lat braku czegoś wzniosłego, usłyszenia, że jest się komuś potrzebnym, że komuś na tobie zależy i chciałby ci pomóc. 28… do 25 r.ż. miałem jeszcze nadzieję ale później wszystko zniknęło. Dojrzałem i przestałem się oszukiwać. Przestałem brać udział w jakimkolwiek wyścigu życia, bo i tak wiem, że mimo prób będę ostatni. Wasze zdrowie i szczęście może Wam się uda i tego Wam życzę.

#przegryw #samotnosc #alkoholizm #depresja
Pobierz The-Green0Bastard - Dwadzieścia osiem. Dwadzieścia osiem lat ciągłej samotności, prze...
źródło: comment_1646726093R7VEaHThlYlkDhRw2yWOCB.jpg
  • 10
@The-Green0Bastard: Ja po 28 latach w końcu się ogarnąłem, poszedłem na terapię, skończyłem chlać. Teraz mam 31 i mogę śmiało powiedzieć, że jestem szczęśliwy.

Można też chlać, dalej się staczać i umrzeć jako smutny i zgorzkniały człowiek nigdy tak naprawdę nie żyjąc.

A wybór należy TYLKO I WYŁĄCZNIE do Ciebie miras. Bo to nie jest kwestia tego, że wszystko naokoło jest złe i #!$%@?. Też mi się tak wydawało, ale to