Wpis z mikrobloga

Chyba zwariowałeś panie. Nawet na oleju opałowym sobie zaszkodzisz przy dłuższym stosowaniu. Na olej rzepakowy mozna było śmigać w silnikach starej generacji, glownie latem, diesle na pompie, 1.9tdi 110km latał aż miło na oleju z promki za 2.50zł. zdecydowanie Ci odradzam w commonrailu bo koszt naprawy bedzie zdecydowanie wyższy niz to co zdążysz oszczędzić
@Asher1337 Ty tak serio?

Ale wiesz ile w dobie kryzysu będzie kosztować regeneracja tych wtrysków i Ew. Pompy?!

Pomyśl sobie, że taki wtrysk musi wytrzymać jakieś 200-300 bar.

Wystarczy słabsza jakość paliwa i niektóre wtryski dostają mocno do dupie już nie mówiąc o chamskim ładowaniu oleju po frytkach czy opałowce.

O ekologii nie będę mówić, bo szkoda strzępić ryja. Wiem że jest #!$%@?, sam mam diesla i już widzę że w mieście
@SpokojnyPan: @bkwas: spokojnie panowie xD nie zalalbym frytury do „nowoczesnego” diesla xD napisałem poprostu bo śmiesznie to wyglada na tagu jak jedni piszą o ropie za 8ziko a w środku wpis czy auto poleci na oleju z maka xD
Jak masz rotacyjna pompę paliwa to poleci. Ale zgaduje ze nie masz wiec co najwyzej zatkarz pompę wysokiego ciśnienia a takie coś spokojnie może kosztować powyżej 500 pln takie zabawy skończyły się razem z golfami 3