Wpis z mikrobloga

@Polnischefuhrer: 12 lat w zwiazku obecnie, wczesniej ciagle jakas dziewczyne mialem od 16 roku zycia ( lacznie moze 1 rok przerwy jak sie uzalalem nad soba za bardzo ).

Zwyczajnie dajesz sobie wejsc na glowe to tak masz. Na walentynki losowym kobieta w pracy tez cos kupujesz i robisz kartki jak w przedszkolu ?
@10minuteman: xDDD o #!$%@? co za łeb. Powiesz koleżance wszystkiego najlepszego to według mnie po prostu miły i nic nie kosztujący gest, a łeb z wykopu już cię wrzuca do szufladki z kukami xD poza tym ja akurat mam fajną ekipę i często byłem częstowany jakimiś ciastami czy cukierkami, więc nie będę chodził jak gburek.
@Polnischefuhrer: Troche inna sprawa zupelnie. Sam dalem na uchodzcow troche kasy i nie uważam pomagania za coś złego - co więcej chwalebne to i godne naśladowania także ciesze się ze to zrobiłeś.

A co do życzliwości - jak jesteś życzliwy bo zakładasz że jak nie będziesz to ludzie ci to będa mieli za złe - to zwyczajnie udajesz. A udawać nie ma sensu. Lepiej być już szczerym bucem.
@Polnischefuhrer: Jak kazdy wykopek ( )

A tak poważnie - przyslowiowe "swoje lata" i nauczenie się na własnych błędach dużo daje. I przejmowanie się ludzmi w pracy czy opinia jakiś losowych ludzi jest naprawde poniżej twojej godności (tzn tak zakladam - napewno jest ponizej mojej).

Także wiesz, mysl sobie co chcesz na ten temat, moj temat czy temat OPa. Twoje zdanie twoja sprawa i nikomu nic