Wpis z mikrobloga

#twitter #ukraina #rosja #putin #strajkkobiet #korwin #konfederacja #4konserwy #neuropa #covid19
Zobaczcie co zdemaskowana przez gromotę ruska onuca publikowała:

To tylko potwierdza moje słowa, że trolle zawsze podsycają istniejące nastroje, a nie forsują własnych na siłę.
Tak samo tylko podsycali naturalny bunt przeciw przymusowi szczepień, tak samo podsycali strajk kobiet.
Nie dlatego, że strajk kobiet to onuca ani nie dlatego że przeciwnicy przymusu szczepień to onuca, tylko dlatego żeby utrudnić aktualnej władzy rządzenie, cokolwiek zarządzi.
milymirek - #twitter #ukraina #rosja #putin #strajkkobiet #korwin #konfederacja #4kon...

źródło: comment_1646666695Pp3Qf4CaojV8ZFsW71qHeZ.jpg

Pobierz
  • 14
tu nawet nie podsycaja strajku a usiłuja sprowokowac dyskusje na ten temat. Dla nich nieważne czy beda tam przeważały głosy kobiet popierajacych go czy prawicowców potepiajacych. Chodziło o zwiekszanie zasiegów.


@szurszur: Racja, to też. I to samo robiły wszelkie profile przeciwników przymusu szczepień. Też ruszały ten temat, żeby podbić zasięgi naturalnie występującym w Polskim społeczeństwie buntem.
@milymirek: to jest to o czym mówił Jurij Bezmienow na swoich wykładach. Nie trzeba wymyślać nic nowego, wystarczy badać aktualne nastroje społeczne i próbować je eskalować. Siać zamęt. Nie ważne która strona ma rację, ważne żeby destabilizować sytuację.

Swoją drogą pamiętajmy w tym konkretnym przypadku od czego ta destabilizacja się zaczęła. Pomysł żeby ruszyć "kompromis" aborcyjny żeby ZAOSTRZYĆ to prawo wydaje się tak absurdalny, że trudno to logicznie wytłumaczyć.
Tutaj masz logo, a nie jasne jednostronne hasło. Taka różnica.


@milymirek: a opisu to nie zobaczyłeś? Typowo wstawienie posta z logo, wstawieniu opisu żeby "wydać opienie", a innymi fake kontami w komentarzach wyzywać jednych od zatwardziałych katoli, a drugiego od morderców małych dzieci i cyk ruble sie zgadzają.. reszta dołączy do hejtu jednej ze stron i można jeść popcorn
Typowo wstawienie posta z logo


@CichySzelestOka: Cały czas zapierasz się, że to logo a nie hasło. Pod hasłem dodane logo a nie logo.

I w tym wpisie jasno napisałem, że ważne jest utrudnianie rządzenia aktualnie rządzącym, więc twoje odwracanie uwagi od tematu jest głupie.