Wpis z mikrobloga

Halp, szukam pomocy ze zrobieniem misji Spg15 na T55A. Szlag mnie już trafia, zawsze czegoś brakuje - a to 2 miejsce zajęte, a to dmg za mało... Mam wszystkie linie spg ukończone, jaki tank byłby najlepszy do zrobienia tego?
Pomijanie odpada, zbieram rozkazy na 260.

#wot
  • 17
@Lulz1 no to jesteśmy na tym samym etapie :p daj znać jak się uda, ja próbuję IX ameryką to zrobić, czasami X odpalę, ale ogólnie to jest masakra, wszystkie misje mam porobione z wyróżnieniem, tu będę się cieszył jak po prostu siądzie, a za rozkazy pomijać mi szkoda bo na ostatni etap trzymam :p
@Arado-Akbar @kuraku

A to nie będzie wtedy problemu z dmg? Te działo ma śmieszny dmg... Ale chyba spróbuję, bo wiele osób (nie tylko na wykopie) proponuje t9 usa.

@k0mar

Będę pamiętał, ale nie sądzę aby się udało, bo już tracę nadzieję z tym szajsem.
@Lulz1: @Arado-Akbar: Top działo w IX daje radę, wymogi to top1 pod względem expa w teamie, i asysta gdzie team zada 2100PW przeciwnikowi po ogłuszeniu, bądź gąskach, a żeby zrobić z wyróżnieniem to dodatkowo uszkodzenia 2,7k i wygrana bitwa :P

Może trzeba innych pocisków używać, albo zmieniać, bo ja ciągle na tych pierwszych próbuję?
@k0mar: nie zrobisz tego inaczej niż pod stuna, bo za to głównie jest XP, dlatego potrzebujesz długiej bitwy, losowania na 10 tiery i dwóch pasywnie grających HT w plutonie, które będą #!$%@?ć w to co ogłuszyłeś
@Lulz1: @k0mar: musisz zrobić czymś co szybko strzela. Problem jest też taki że jak kogoś ogłuszysz to używa apteczki i wtedy nici z asysty po ogłuszeniu. USA 10tier nie radze bo długo ładuje i zanim przeładujesz to koleś już #!$%@? i se apteczke odnowi
@Lulz1: wczoraj zacząłem kończyć misje bo też brakuje mi jednej ze zwykłych i spg 15 na t55a i po 20 bitwach myślałem, że wyjdę z siebie XD
3/4 map nie nadaje się do grania artą, jak już trafisz jakąś fajną to rundy 3:15 albo 15:3 gdzie nie ma czasu cokolwiek zrobić. Do tego jeszcze wr na poziomie 20% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jak ktokolwiek może
Albo rng musi ci sprzyjać, albo ustawka z klanem. Naprawde tutaj jest mało ze skillem wspólnego.


@Lulz1: nie zgodzę się, wg mnie najpierw musisz wybrać odpowiedni pojazd, potem trochę szczęścia z losowaniem mapy i ludzi w bitwie a skill się przydaje żeby wykorzystać to co los zesłał