Wpis z mikrobloga

@kasztanowcowiaczek: ok misiu to odpowiedz mi dlaczego prawie 2-letnie dziecko jest gorsze od osoby dorosłej czy starej? Jak jebnietym się jest jeśli w ogóle myślisz nad wartością człowieka tylko poprzez jego wiek?
@kasztanowcowiaczek: zgadza się, jesteś jebnięty. Jeżeli komuś trzeba tłumaczyć, czemu taka strata jest potwornym ciosem, to znaczy, że komuś takiemu nie ma sensu tego tłumaczyć, bo nie funkcjonują u niego ludzie uczucia, które pozwoliłyby to dobrze zrozumieć.
to jaest takie pozbawione empatii #!$%@? level ten obrazek


@thewickerman88: No czy ja wiem, jak dla mnie każda śmierć jest po prostu straszna. Sam raczej jestem przesadnie wrażliwy, ale nie będę mówił o tym, że dziecko to jakiś wyjątkowy przypadek, jak dorosły chłop umrze, to myślę, że nawet większy ból i bardziej problematyczne to jest.
ok misiu to odpowiedz mi dlaczego prawie 2-letnie dziecko jest gorsze od osoby dorosłej czy starej? Jak jebnietym się jest jeśli w ogóle myślisz nad wartością człowieka tylko poprzez jego wiek?


@mikau: wtf, przeciez wpis ktory zamiescilem to pytanie dokladnie odwrotne xD
dlaczego dziecko jest tak duzo warte w porownaniu do starszego chlopa, czemu odpowiadasz pytaniem na pytanie? jeszcze to "misiu", super ze chcesz pokazac dominacje w dyskusji ale ja tu
@kasztanowcowiaczek: dzban Ciebie zrobił.
OP ze skrina został zjechany bo uważa że śmierć dziecka nie jest taka straszna bo dziecko nie ma wg niego osobiści itd.
To tak jakby napisał "#!$%@?, zrobią se nowe". Teraz rozumiesz misiu?
Teraz rozumiesz misiu?


@mikau: czemu ty musisz byc takim rakiem? pisze ci #!$%@? ze nie rozumiem o co chodzi, ale ty tylko bedziesz walic konia, bo ty jestes kims xd

OP ze skrina został zjechany bo uważa że śmierć dziecka nie jest taka straszna bo dziecko nie ma wg niego osobiści itd.

no ale to raczej odpowiedź na odwrotne przekonanie, które jest szeroko aprobowane społecznie. śmierć chłopa - kto by tam
@kasztanowcowiaczek: ale po prostu została ukazana tragedia rodziców i tyle, czemu Ty musisz to tak wszystko analizować? Masz jakiś syndrom oblężonej twierdzy misiu, czemu ja mam walić konia? Już to robiłem dziś i uważam że jestem nikim
@mikau:

Masz jakiś syndrom oblężonej twierdzy misiu, czemu ja mam walić konia? Już to robiłem dziś i uważam że jestem nikim

W dalszym ciągu trzymasz poziom, naprawdę udany jesteś.

ale po prostu została ukazana tragedia rodziców i tyle, czemu Ty musisz to tak wszystko analizować?

Bo tak jak pisałem - nie rozumiem? Nie pojmuję, dlaczego śmierć dwulatka miałaby wywoływać tyle emocji dookoła, a śmierć trzydziestolatka już nie. Trzydziestolatek też często ma
@kasztanowcowiaczek:
Ludzie to zwierzęta - jeśli nie myślisz tak samo jak stado - będziesz odrzucony. W tym przypadku masz myśleć emocjami - instynktem "ojej, taki mały bąbelek, ale szkoda!" - bo dzieci są tak zrobione, że mają rozczulać.

To tak samo jak zabijasz wieprza to jest wesoło, bo zaraz będzie świeżonka, jak zabijesz prosiaczka - jesteś sadystą bez serca a prosiaczkowi należy się pogrzeb.

Z podobną reakcją spotyka się Korwin -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasztanowcowiaczek: o #!$%@? ()... To żeś teraz pojechał... nie będę z Tobą nawet podejmował tematu jeśli twoje skróty myślowe tak wyglądają. Weź #!$%@? zacznij żyć w społeczeństwie, spróbuj zobaczyć co to empatia. #!$%@? w internetach jak typowy gimnazjalista...
@cieply_sopel:

To żeś teraz pojechał... nie będę z Tobą nawet podejmował tematu jeśli twoje skróty myślowe tak wyglądają.

Ty jesteś jakiś upośledzony. Napisałem, że nie rozumiem tej całej reakcji. Ty jedyne co zrobiłeś, to powiedziałeś, że jestem jebnięty i nie rozumiem pewnie dlatego, że nie mam dzieci. Wniosek, który wyciągnąłem opierał się o to, co napisałeś do mnie.

Weź #!$%@? zacznij żyć w społeczeństwie, spróbuj zobaczyć co to empatia.

Pisałem, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasztanowcowiaczek: dziwisz mi się? Kto normalny stawia na szalę śmierć dziecka i śmierć osoby dorosłej? Po #!$%@? to w ogóle roztrząsać i pisać o tym? Nie szkoda ci czasu, który mógłbyś spożytkować w jakiś bardziej kreatywny sposób?
Kto normalny stawia na szalę śmierć dziecka i śmierć osoby dorosłej?


@cieply_sopel: No ale przecież ludzie którzy podkreślają tragedię w postaci śmierci dziecka sami to robią?

Po #!$%@? to w ogóle roztrząsać i pisać o tym?

Bo, uwaga, nie rozumiem i chciałbym poznać punkt widzenia, który jest mi obcy?

Nie szkoda ci czasu, który mógłbyś spożytkować w jakiś bardziej kreatywny sposób?

Ogromne nakłady czasowe poświęciłem na to, potwierdzam. Tobie też nie