Wpis z mikrobloga

@tullion: tak btw, czy tylko mi się ten filmik wydahe mocno absurdalny? Laska podchodzi pod ciezar 180 kg ktory ja momentalnie gniecie. To znaczy, ze nigdy pewnie nawet zblizonego ciezaru nis miala na barkach, a mimo to sie decyduje na takie cos? Absurd jakis

I ta laska w spodnicy na silowni, wtf
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Widziałem wiele absurdalnych rzeczy przy użyciu smitha na siłowni w polsce a co dopiero w meksyku. Także nie jestem zdziwiony w ogóle. Mnie zastanawia inna rzecz, że im nawet przez myśl nie przyszło, że suwnica zadziała jak gilotyna w połączeniu z tą ławką. Jakby robili zwyczajny box squat to babeczka nawet po takiej odcince dalej by żyła.

A ta laska w spódnicy to jej córka tak btw.
  • Odpowiedz
@tullion: xD

Ale mnie ta absurdalnsoc frapuje mocno. No widac ze laska nie miala nigdy na barkach nawet zblizonego ciezaru, bo zgniotlo ja momentalnie. I sie zabiera za 180 kg xD No wtf, zero instynktu

To prawda, ze rowniez zero wyobrazni, ze ta laweczka w polaczeniu ze smithem zadziala jak gilotyna
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: przynajmniej córka nie będzie odstawiała szopki na smithie w przyszłości

obejrzałem teraz ten filmik kilka razy, za każdym razem bardziej nie rozumiem co ona zamierzała zrobić.
Nogi odstawione od linii sztangi. Wstaje z ławki, gdzie normalnie coś takiego, powinna zrobić tak że bierze sztangę na plecy, ustawia się, siada na boxa i wstaje. A nie że siedzi bez wyczucia pozycji, wstaje i siada.
  • Odpowiedz
@Wojtas_The_Smieciarz: jedyne logiczne wytłumaczenie to takie ,ze laska jest zagorzała feministka i wmówiłą sobię , ze baba nie jest niczym gorsza od faceta , widać po niej że nawet nigdy 100 kg na barkach nie miala xD
  • Odpowiedz