Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sądzić o dziewczynie, która po 3 latach związku:
- dzwoni do tatusia i rozmawia nawet godzinę przy partnerze o duperelach, a do niego samego może dwa-trzy razy w roku po kilka minut,
- jeździ co tydzień do rodzinnego domu 100 km w jedną stronę, bo ma chorą babcię, którą rzekomo tylko ona może się opiekować (w domu mieszka również jej mama, tata i 17letni brat), narzeka, że tam ją wykorzystują do sprzątania i usługiwania, że ojciec ma na własną matkę wywalone, wraca i tak kilka razy w miesiącu,
- nie chce rozmawiać z partnerem o terminie urlopu w lato, mimo, że ma uop do końca roku,
- gdy partner przyjeżdża do niej i jej rodziny, podaje mu z premedytacją dania, których nie może z powodu alergii pokarmowej albo idzie po najniższych kosztach i kupuje najtańsze ciastka, częstuje nimi, których też chłopak nie może jeść,
- brzydzi się orala, robi z musu dosłownie raz na rok,
- nie zabiera nigdzie partnera na spotkania, eventy, często nie odzywa się wiele dni, nie pyta o nic,
- nie chce przychodzić do mnie nawet gdy jestem sam, woli spotkania w swoim wynajmowanym pokoju, gdzie obok wszystko słucha koleżanka,
- pojedziemy na przykład gdzieś nad jezioro, zaczyna nagle płakać, że jej nie robię zdjęć sam z siebie i wyzywa od frajerów, krzyczy spier..., po czym ucieka i trzeba za nią latać,
- co niedzielę uczęszcza na msze święte, a na tygodniu atakuje co rusz wyzywa partnera od ch... itp
czy to normalne i w tych czasach każdy facet teraz ma skakać wokół księżniczki i robić za 0?
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6221ed03570e67d26620d9b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Jak kocha to lubi jak jej facet jest podjarany jej robotą, nawet ją to nakręca. Jedno z najgorszych rzeczy jaka może spotkać chłopa to to, że poznajesz dziewczynę, jest super dogadujecie się a po kilku miesiącach się okazuje że ona do ustnika nie weźmie xd Dlatego stawiajcie sprawę od razu, pod każdym względem żeby nie było rozczarowań.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem prawie kopię Twojej baby, musiałem latać za nią bo wiecznie coś nie pasowało. Prawie osiwiałem przez ten czas bo to trwało kilka lat. Byliśmy np u mnie i jak się #!$%@?ła to z buta do domu chciała wracać i musiałem ją gonić przez wieś bo do domu miała 10km i była tak zmotywowana, żeby iść z buta aż głupio było puścić :P Ostatecznie przyłapałem ją na gorącym uczynku
  • Odpowiedz
1234: A skaczesz koło niej? Kobiety lubią być adorowane, trzeba im pokazać że są dla nas ważne. Tak działa natura. To źle że opiekuje się babcią? To chyba dobrze świadczy o niej i rokuje na przyszłość że nie wypnie się i będzie dbała o bliskich. Co do orala to zależy od kobiety, czytając @Typowakotka: nie wiem dlaczego myślisz tylko o zaspokojeniu siebie a nie swojej kobiety. Seks jest ważny
  • Odpowiedz