Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane pomóżcie mi proszę. Pomóżcie mi, bo nie wiem co robic()
Otóż od lat nie ściągalam muzyki na dysk(błąd) ani nie kupowalam płyt. Zamiast tego tworzylam playlisty na YouTube... Mam tam tych list kilkanaście i są ładnie podzielone gatunkowo. Od lat zbierałam same perelki... Znaleźć tam można od muzyki klasycznej np: Tytusa Wojnowicza, po mongolski folk, bułgarski trap, hardcore, hardstyle a nawet najstraszniejsze ze wszystkich kołysanek świata... Niestety! Od jakiegoś czasu zaczelam zauważac że ktoś/coś przetrzepuje moje playlisty( ͠° °) Muzyka zaczęła znikać!
Niektóre filmy stały się prywatne, albo zostały usunięte przez autora, albo "są niedostępne w twoim kraju".
Domyślam się że chodzi o copyright i jestem trochę zła na YT bo nie po to place 17,99 co miesiąc, żeby mi filmy usuwali bez uprzedzenia (°°
Mogliby chociaż uprzedzić, powiadomienie jakieś wyslac że usuwają/blokuja ten i ten kawalek, tego i tego artysty, bo coś tam, coś tam.

Mireczki ja wiem że się rozpisalam, ale już, już dochodzę do meritum... Jest taki jeden miks na jednej z moich list, na którego odzyskaniu mi BARDZO, ale to bardzo zależy. To najlepszy dubstep jaki w życiu slyszalam, i nie wiem czemu YT nie pozwala go odtwarzać w NL, ani czy to się tyczy całej EU.
Ten film, jako jedyny, nie stał się całkiem anonimowy! Co prawda, nie moge go odtworzyć ale nadal wyświetla się na liscie. Mogę wiedzieć tytuł, twórcę, cover a przede wszystkim mam link i już do podaje:

https://youtu.be/Z_gZgSAzTD0

Czy znajdzie się jakiś kumaty Mirek który wie jak obejść ta blokadę i zechce ściągnąć to jako MP3 czy coś?()
Jak trzeba to zaplace jak za usługę( ͜͡ʖ ͡€)

#pytaniedoeksperta #pytanie #praca #swiat #muzyka #youtube #rozowypasek #kitku dla zasiegu
Pobierz
źródło: comment_1646387152R9zXn6e7ABFsJXXhBGXcwn.jpg
  • 18
@emi_emi: ta składanka była podzielona na rozdziały, w których były konkretne utwory, na wersji komputerowej doskonale to widać. Poniżej cała lista:
1. Excision - The Paradox
2. Code:Pandorum & Mastadon - Blood Pressure
3. Benasis - Game Over
4. CookiemMonsta - Eliminate Target
5. Nimda & Cybersex - Agemaki
6. Black Tiger Sex Machine & Kai Wachi - Survivor ft. Face - T (Yookie Remix)
7. Megalodon - Crack Yuh Nek
Pobierz
źródło: comment_16463900939Uuk49FTUCxY4FZbhWXgr6.jpg
@Zjem_Ci_nos Niestety drogi kolego ja nie widzę wszystkiego tego co Ty, nawet na komputerze i z abonamentem YT. Z jakiegoś powodu Wiatraki postanowiły zbanować ten mix, co uważam za zamach na moją wolność. Odsluchalam listę która mi wysłałeś, zajęło mi to dłużej niż myślałam bo w międzyczasie jeszcze meble skrecalam. Jak sam widzisz u Ciebie rozdziały są ok 40minutowe, czyli jest tego dużo więcej. Mireczku drogi, myślisz że będziesz w stanie ściągnąć
@emi_emi: wysłałem tylko fragment tej listy - jest 17 utworów (rozdziałów) które trwają lekko 3-4 minuty na ponad godzinę trwania, dokładnie to co wylistowałem wyżej, mogę poscreenować całość na dowód ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pobrać, spakować (w archiwum RAR albo ZIP) i wystawić gdzieś na hosting - nie byłoby problemu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@emi_emi: właśnie dlatego ja od zawsze całą muzykę ściągałem i nigdy nie uznawałem spotifajów i innych takich usług, a już na pewno nie robiłbym listy na YouTube. Przestrzeń dyskowa jest tania jak barszcz i z dysku ci nic nie zniknie.

Czasy gdy smartfony miały marne 16 GB pamięci, też już dawno się skończyły.