Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lucer: przecież już się zaczęły, pół wykopu zasrane płaczem że polscy narodowi Polacy mają ciężko a roszczeniowi Ukraińcy wszystko za darmo dostajom ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ciekawe czy te osoby pomogły cokolwiek - nie wiem ale się domyślam

A jeśli chodzi o mieszkanie+ w tej formie to równie dobrze i równie tendencyjnie
za tym by rozdawać je polskiej patologii.


@Omicron: po tym wpisie wiem, że nie wiesz ile kosztuje mieszkanie w tym programie.Przykładowo.

https://krakow.mdr.pl/

Średnia stawka czynszu wyniesie 28,85 zł/mkw. Pozostałe opłaty to: indywidualne rachunki (każde mieszkanie ma liczniki) oraz zaliczka na koszty eksploatacji: 5,5 zł/mkw


Czyli za 50 metrowe mieszkanie trzeba zapłacić 1400 zł miesięcznie plus rachunki. Patologia będzie mieszkać?
@lucer ale mnie wpienia to podkreślanie, że to rodziny z DZIEĆMI. Tak jakby rozmnażanie się pomimo faktu bycia gołodupcem było jakąś cnotą i ci ludzie zasługiwali na jakieś wywyższenie. Każdy człowiek ma taki sam żołądek i podobne potrzeby, dopóki w Polsce nikt tego nie rozumie, jestem przeciw budownictwu komunalnemu. A szkoda, bo w cywilizowanych krajach potrafi to fajnie działać
@lucer: #!$%@? mnie to szczerze. Płacz rozszczeniowcow. Ja musiałem na kredyt brać bo mi nikt nie da żadnego programu i nie interesuje mnie, ze niektorzy mogą być biedniejsi. Ja tez chciałbym mieć rodzine i mieszkanie odpowiednie pod nią, ale kupuje to na co mnie stać. Jak ktoś założył rodzine wiedząc, ze go nie stać na mieszkanie w Krk to sam sobie winny. Osobom zaradnym w Pl nigdy nic się nie należy
Więcej takiej pomocy


@lucer: w sensie takiej jak twoja czyli powielanie manipulacji? Zanim Polacy mogliby tam zamieszkać uchodźców zapewne już nie będzie, nie wiedziałeś czy celowo starasz się zrazić do nich ludzi?
Mieszkania nie mogą zostać wydane mieszkańcom jeszcze przez kilka miesięcy z powodu trwających prac i uchodźcy są w nich umieszczani tymczasowo.


@amam: Ale pierd... Skoro nie są gotowe to jak tam zamieszkają Ukraińcy? Bajki dla idiotów.