Wpis z mikrobloga

Poziom trudności w Crash 4 to jakiś absurd, ta gra straciła niemal wszystko z charakteru poprzednich części, zamiast dawać przyjemną rozrywkę to jest jakiś wyciskasz frustracji, było coś dla masochistów i coś dla niedzielnych graczy. Ostatnia gra która mnie tak wqurwiła to Sekiro, na drugim miejscu obecnie to właśnie crash.

#crashbandicoot #xbox #xboxseriesx #crash
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziekuje: Właśnie mam zamiar kupić sobie tego Crasha :) W 1 byłem chyba za mały bo nie mogłem jej ukończyć dopiero później mi się udało, dwójka tak samo ale już 3 część byłemw tedy w gimnazjum przeszedłem na 100% :D co się namęczyłem wtedy to moje. Pewnie jesteś już za stary na gierki w sensie poziomu twojej gry. Ja sam po sobie widzę, że lamię i gram jak pinda xD
  • Odpowiedz
@laiklaicki: Mnie gry już wgl nie wciągają. Pamiętam za gówniaka, że potrafiłem grać jak zahipnotyzowany, aż mnie głowa od tego grania bolała. Teraz odpalam najnowsze tytuły i nudzi mi się po paru h.
  • Odpowiedz
@mariusz_and: Największym problemem są 3 razy dluzsze levele niz w oryginalnej trylogii, co w polaczenie z większą liczbą ukrytych pudełek i wciąż wysokim poziomem trudności powoduje, że przejście większości leveli jest niesatysfakcjonujące i mega męczące. Lepiej zagrać w Mario 3d world lub mario 3d land, moim zdaniem najbardziej zblizone do crasha części tej serii.
  • Odpowiedz
@hesuss nie, czwórka ma na prawdę p----------y poziom trudności w porównaniu do pierwszych trzech części, szczególnie ten drugi boss co skaczesz wprost i omijasz coś xo w ciebie leci
  • Odpowiedz