Wpis z mikrobloga

A tymczasem Indonezja:

Przypadkiem trafiłem na Indonezyjskie komentarze pod filmami związanego z wojną na Ukrainie.
Nie widzę już wielu bo zgłaszam jako nawoływanie do terroryzmu.

Najciekawszy komentarz niestety gdzieś mi uciekł. Była to dogłębna analiza jak to Rosja pomoże Islamowi rozprzestrzenić się na inne kraje. Jak to Putin kocha Islam.
Analiza ile się dzieci rodzi i jak to będzie wyglądać za X lat. Później już totalnie człowiek odleciał opisując że zachód nie chce islamu, stąd ta wojna na Ukrainie.

// Przy użyciu gtranslatora:
-O MÓJ BOŻE YA ROHMAN ROSJA MUSI WYGRAĆ AMEN YA RABBAL ALAMIN ❤️
-Chociaż nie znam przyczyny problemu z powodu zamachu stanu ze światem politycznym, moje sumienie jest po stronie Rosji.
-My Indonezyjczycy będziemy bronić Rosji❤
-Modlitwy mieszkańców Indonezji, niech Rosja zawsze wygrywa
-Rosja ma silną samoocenę i nie zostanie skolonizowana przez Europę, Amerykę i Zachód (NATO). Nawet bez NATO Rosja może stać się silnym i nowoczesnym krajem
-Niech ROSJA odniesie zwycięstwo.. Amen
-Prawdziwy wojownik o poczucie własnej wartości. Rosyjski duch!!
-Pan Putin jest wzorowym mężem stanu na świecie, ma swoich żołnierzy maszerujących w stronę bezpieczeństwa i wygody swojego ludu i swojego kraju, gratuluję budowy bezpieczeństwa waszego narodu, panie Putin niech zwycięstwo, szczęście i bezpieczeństwo będą z wami. URAAA. Allohu akbar3X
-Jestem dumny z przywództwa Putina w utrzymywaniu swojego kraju daleko przed złymi intencjami Europy Zachodniej i NATO sponsorowanych przez Stany Zjednoczone.. Wielki Putin. Kierownictwo Republiki Indonezji powinno zastanowić się nad istnieniem rosyjskiego patrionizmu. Zamiast gromadzić się, by robić korupcję. Zmowa. Nepotyzm i prześladowanie muzułmanów na różne sposoby za pomocą rączek brzęczyka, finansowanych przez władze za pomocą rąk konglomeratu. Tak właśnie czuję obecny stan Indonezji

Przykładowe:
https://www.youtube.com/watch?v=BF1e9jFbFi8
https://www.youtube.com/watch?v=MunzY060lm4&t=2s

#indonezja #ciekawostki #komentarze #ukraina #putin #wojna #islam
  • 7
@Thud: W Indonezji panuje ogólna niechęć do Stanów Zjednoczonych za ich wojny w Afganistanie, Syrii, Iraku oraz za za wspieranie Izraela w sporze z Palestyną, wielu wytyka im hipokryzję i to, że Amerykanie nie mieli oporów w bombardowaniu cywili na bliskim wschodzie, a teraz bronią wolności na Ukrainie. Dlatego poparcie dla działań NATO na Ukrainie wśród zwykłych Indonezyjczyków nie jest tak silne w Indonezji jak w Polsce. Niestety niektórzy opozycji politycy
Jakie piękne przedstawienie faktów:

CO STAŁO SIĘ MIĘDZY ROSJĄ A UKRAINĄ

Raport faktów:

1) wojska ukraińskie z neonazistowskimi niuansami, które były przyczyną przewrotu, od 2014 roku codziennie zabijają Rosjan w Donbasie; świat zachodni, Organizacja Narodów Zjednoczonych i tradycyjne media milczą.

2) Rosja poprosiła o gwarancje prawne, bez odpowiedzi.

3) NATO, USA i UE bezkarnie finansują Ukrainę, a ONZ milczy.

4) Rosja prosi Ukrainę o zobowiązanie się do przestrzegania traktatów mińskich 1 i
Pobierz Thud - Jakie piękne przedstawienie faktów:

CO STAŁO SIĘ MIĘDZY ROSJĄ A UKRAINĄ

...
źródło: comment_1646232212QjBLanIBdu93uFDxukCocv.jpg