Wpis z mikrobloga

Wykopki !
O godzinie 12:00 chcę, żeby każdy z Was bardzo intensywnie wyobraził sobie śmierć Władimira Władimirowicza Putina. Skoncentrował miłość, bezradność, dobro i nadzieję. Skupił się na tym bardzo obrazowo. DOKŁADNIE W POŁUDNIE!

(jeżeli ktoś jest wierzący i nie to biorę to na siebie)


#wojna #ukraina #putin
SaperX - Wykopki !
O godzinie 12:00 chcę, żeby każdy z Was bardzo intensywnie wyobra...

źródło: comment_1646217383jljOhSSGQCuuhegR2GJLje.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli z------m przed 24 ;-)


@hocuspocus: nie, po prostu uwierzyłeś na podstawie jakichś logicznych argumentów, że do konfliktu dojdzie. Albo chciałeś, żeby do niego doszło, żeby se w zaciszu domowym "pośledzić fajne akcje". Albo nie chciałeś tego konfliktu, ale bałeś się, że do niego dojdzie i to było silniejsze, niż wiara, że go nie będzie.

Przecież wcale nie jest tak trudno wyobrazić sobie, że puten jednak nie zaatakowałby, co nie?
  • Odpowiedz
jest nieskończona liczba wszechświatów równoległych


@OSH1980: po których można niemal dowolnie się przenosić, w zależności od własnej wiary (nie tej religijnej). Ja sam wahałem się co do tego konfliktu wewnętrznie. Natomiast jak już on wybuchł to ja od początku wierzyłem w ukraińców (tak, a także pomoc, którą otrzymują). I co? Puten i jego armijka dostaje w------l. Teraz pracuję nad pewną kolejną wersją rzeczywistości już bardziej świadomie.
  • Odpowiedz
@OSH1980: obecnie żadnych, ponieważ używając ich czuję jednocześnie, że sztucznie chcę coś zmienić i w efekcie g---o z tego wychodzi. Nie robię już żadnych SATS'ów, medytacji, staram się przestać afirmować albo też przestać wyłącznie afirmować. Staram się czuć wewnętrznie, że coś co chcę już się ziściło, że mam to co chcę mieć, albo, że jest tak, jak chcę, żeby było. Jeszcze zanim dowiedziałem się o Goddardzie i "stosowałem" wtedy
  • Odpowiedz
@5gtozuo: a to też jest bardzo zbieżne z transerfingiem rzeczywistości, który właśnie zakłada brak napinania się i ukierunkowanie w stronę uczucia. U mnie najlepiej działa metoda impulsu - wysyłasz i zapominasz. Jest BARDZO skuteczna.
  • Odpowiedz