Wpis z mikrobloga

Wykopki !
O godzinie 12:00 chcę, żeby każdy z Was bardzo intensywnie wyobraził sobie śmierć Władimira Władimirowicza Putina. Skoncentrował miłość, bezradność, dobro i nadzieję. Skupił się na tym bardzo obrazowo. DOKŁADNIE W POŁUDNIE!

(jeżeli ktoś jest wierzący i nie to biorę to na siebie)


#wojna #ukraina #putin
SaperX - Wykopki !
O godzinie 12:00 chcę, żeby każdy z Was bardzo intensywnie wyobra...

źródło: comment_1646217383jljOhSSGQCuuhegR2GJLje.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SaperX: czy Ty sobie zdajesz sprawę z tego co robisz? Znasz zasadę prawa akcji-reakcji? Stuknij się w głowę. Zamiast tego proponuję apel o wyobrażenie sobie sytuacji, w której dostajemy informację, że rosyjskie wojska wycofują się. A Potem scenę, jak Putin stoi przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości w Hadze jako oskarżony o zbrodnie wojenne.
  • Odpowiedz
@hocuspocus: Neville Goddard, Law of Assumption, reality shifting, etc., badum tsss. Rzecz się tak ma, że dla części mirków powyższe naprawdę się sprawdzi, gdyż ci przeniosą się do odpowiadającej ich intencji wersji rzeczywistości, dla innych natomiast powyższe okaże się klapą i dowodem na to, że w/w paranormalne mumbo jumbo to tylko xDDDDD, jak zawsze. Każdy otrzymuje według tego, co sobie życzy i w co wierzy i to jest piękne.
  • Odpowiedz
@hocuspocus: nie. Będziesz żył w swojej rzeczywistości razem ze wszystkimi innymi i oni będą doświadczać twojej rzeczywistości. Jednocześnie, każdy z tych, którzy "wybrali" (uwierzyli) inną rzeczywistość będą doświadczać swojej rzeczywistości, razem z innymi ludźmi i z tobą (ale ty będziesz doświadczał swojej, tej, w którą wierzysz). I wszyscy przejdą do swojej wersji rzeczywistości "płynnie", naturalnie, tak, jakby wszystko od początku właśnie tak miało się zakończyć.
  • Odpowiedz
@hocuspocus: Żeby może jeszcze uprościć: niektórzy z tagu, sprzed 24 lutego, doświadczają rzeczywistości, w której puten obsrał zbroje i wycofał wojo z granicy ukraińskiej i nie ma żadnej wojny. Jednakże, te same osoby są w tej wersji rzeczywistości tutaj, gdzie jest wojna, ale "to nie są te same osoby", które wybrały odmiennie :)
  • Odpowiedz