Wpis z mikrobloga

Poczytalem wasze komentarze, obejrzalem najnowszy odcinek i mi sie zal Odyna zrobilo.

Dobra, jest jaki jest, masy rzeczy nie ogarnia, nic niemal nie umie przy aucie, ale taka kumulacja awarii to potrafi przybic. Oddawal do mechanikow przed wyjazdem, sek w tym ze przegapil moment kiedy auto jest tak stare ze po prostu bedzie sie #!$%@? i trzeba kupic cos nowego.

I zaczal sie myc, bardzo na plus.

Odynie, pewnie zaczales czytac wykop, wiec co Ci poradze - pamietaj ze ze starym autem nie jest tak ze jak wladujesz pare tysiecy to juz bedzie spokoj. Szukaj szybko czegos nowego.
#odyn
  • 13
@cojatamwiem: Dzieki. I powiem szczerze jest mi po prostu smutno i wstyd, bo tez z Odyna cisnalem i to z perspektywy czasu mocno za ostro, a przeciez nalezy doceniac starania, postepy, a nie ciagle wypominac przyszlosc.

I nie wiem czy ogladales Odyna u Casha, jesli nie to polecam ten wywiad w T4 co opowiada troche o sobie - bardzo to go w moich oczach uczlowieczylo

I mam szczerze mowiac jeszcze wiekszy
obejrzalem najnowszy odcinek i mi sie zal Odyna zrobilo.


@DryfWiatrowZachodnich: zobacz jeszcze ten, w którym wyśmiewa hejterów, czyli ludzi co mu doradzali od kilkunastu odcinków, że to nie hehe świece zapłonowe tylko rozrusznik #!$%@?ął xD Dwa do dwóch nadal nie dodał, aktualnie dobrze odpala wyłącznie dlatego, że pojechał w cieplejszy rejon.

Odyn to sknerus, widać to po jedzeniu dwudniowego mięsa trzymanego w pojemniku pod łóżkiem, w busie stojącym na słońcu. W
@javelin: wiesz, odpowiem tak - ja kiedys wydalem kupe kasy na przeglad roweru przed wyprawa z nim w Norwegii w serwisie z rewelacyjnymi opiniami, a sie #!$%@? naped posrodku niczego, potem inny serwis mi mowil ze tamci chyba downa mieli, bo idealnie opisalem objawy tego co sie konczylo i nie zdiagnozowali a hajs za przeglad wzieli

Jak mialem stare auto to jak sie dorwiesz do mechanika co MYSLI to sie go
zobacz jeszcze ten, w którym wyśmiewa hejterów, czyli ludzi co mu doradzali od kilkunastu odcinków, że to nie hehe świece zapłonowe tylko rozrusznik #!$%@?ął xD Dwa do dwóch nadal nie dodał, aktualnie dobrze odpala wyłącznie dlatego, że pojechał w cieplejszy rejon.


@skarpetyodyna: tak, wiem ze takie cos istnieje. Ale szczerze, ja jako czlowiek mam dosc wytykania i obrzucania kogos gownem, nawet jesli to jest obiektywnie patrzac sprawiedliwe. Wole docenic postepy, to
@skarpetyodyna: tu chodzo o co innego kolego mirku, wy sie skupiacie na tym czy konserwa leży dwa dni i dziurze w skarpecie. Wyszydzacie do granic możliwości jego luźne spostrzeżenia i spontaniczne wypowiedzi. Wiadomo pośmiać sie można, ale styl waszej oceny pozostawia wiele do życzenia. Adas jest jaki jest, zasadniczo dużo bardziej wolę to niż brak naturalności obecny wszędzie teraz. Zreszta Twój nick mowi sam za siebie. #!$%@? znowu z trollami dyskusję(
@DryfWiatrowZachodnich: @cojatamwiem: wydaje mi się, że winą tego śmietnika na tagu (który notabene też mi się nie podoba bo co innego heheszki, a co innego wyzwiska od brudasa, debila, itp.) jest sekcja komentarzy na YouTube i blokowanie wszystkiego jak leci albo przez centralę w Sosnowcu albo przez czarną listę słów, cholera wie tak naprawdę. Gdyby tam była możliwość swobodnej wypowiedzi to tutaj nie zlatywałyby się trolle.