Wpis z mikrobloga

Jak na razie jedyne udokumentowane przypadki z Przemyśla dotyczą wybryków polskich nacjozjebów, którzy biegają drąc ryja nie wiadomo za kim, nie wiadomo w jakim celu, bo filmy są nagrywane w kartoflanej jakości i #!$%@? na nich widać. Aaa, oprócz tego mamy 4 screeny z fejsa i dwie relacje ratowników medycznych, w tym jedną, na której ratowniczka opisuje kobietę, która przyszła na SOR z pasem szahida.

#ukraina #wojna #rosja
Upomnieniezgrzywnom - Jak na razie jedyne udokumentowane przypadki z Przemyśla dotycz...

źródło: comment_16461680119AfaAxgQy8XoA0GtbwNEAt.jpg

Pobierz
  • 12
@Upomnienie_z_grzywnom: Ależ się Mireczek zagotował.

Z informacji przekazywanych przez Straż Graniczną wynika iż do przekroczenia granicy wymagany był jakikolwiek dokument tożsamości.
1) Jak myślisz jak śniadym "studentom" udało się ją przekroczyć nie posiadając ww. dokumentów?
2) Jeżeli nie posiadają dokumentów, to znaczy iż przekroczyli granicę nielegalnie, łamiąc polskie prawo i powinni zostać deportowani.
@Skinek1987: a na jakiej podstawie jakiś przygłupi sebek legitymuje kogokolwiek? xD też bym miał #!$%@? w takiego przychlasta i nic nie pokazywał. czy sebek nagrał co się później działo z tymi ludźmi po interwencji policji? hm, tak myślałem.

wszystkie informacje z tego typu filmów i "doniesień" są na ten moment #!$%@? warte. więc powtórzę raz jeszcze - pokaż mi ze trzy filmiki z rabunkami, gwałtami, napadami, rozbojami.. czymkolwiek. przecież Przemyśl praktycznie
@Upomnienie_z_grzywnom:
Mam nadzieję iż nigdy takich filmików nie będziemy musieli oglądać. Właśnie w takim celu policja wysyła na granicę kryminalnych z Krakowa oraz posiłki - obecnie w Przemyślu znajduje się już około 300 policjantów. Najdziwniejsze jednak przed nami. Sama policja dementuje "plotki" o zwiększonej przestępczości na granicy. Skoro sytuacja jest taka kolorowa to po co takie środki ostrożności?

Po drugie wystarczy poczytać komentarze samych mieszkańców zatroskanych o swoje rodziny, zdrowie i