Wpis z mikrobloga

Nie no niemożliwe że Rosja robi postępy na froncie nie no muwie ci stary ruscy wysiadają z czołgów bo nie am paliwa

Jak to ukraińska propaganda to wszystko prawda patrz tutaj jest news z ukraińskich źródeł który mówi że to prawda jakie newsy ja ci pokażę pewnie ruskie propagandowe źródła masz

#ukraina #wojna #rosja

Pobierz
źródło: comment_1646158467C5JcWZcL3M5d3crVDLTeYj.jpg
  • 11
@mikau: na rzetelne informacje trzeba będzie poczekać, ile? Nie mam pojęcia ale obecnie panuje wysyp propagandy zarówno prorosyjskiej (kolumna długa na 99999km sprzętu i ludzi tyle że ja #!$%@?) jak i proukraińskiej (69420 zniszczone czołgi w ostatnich dwudziestu minutach, 2137 zniszczone helikoptery).

Najrozsądniej byłoby patrzeć na wiadomości i wszelkie informacje podzielić przynajmniej przez pół, albo nawet i więcej.

Wysyp informacji na wykopie w ostatnich dniach wygląda jakbyśmy niedługo mieli mieć granice
@ZarabianieNaMenelu: Obstawiam że chłop poprostu chciał żartobliwie odciąć mi za zawartość spoilera, a w każdym razie tak to zrozumiałem ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Z resztą to że ktoś mnie zwyzywał czy obrazi mnie nie boli, jakoś wyrosłem z przejmowania się tym co ktoś o mnie powie w internecie.

Nie bierz też tego zbyt osobiście ale nie chciałbym żeby ten wpis jakoś kumulował negatywne emocje, w sumie napisałem
@Vayloren: Typie ja nikogo nie traktuje z wyższością ale robienie z #!$%@? logiki robi się denerwujące. Ukraińskie fejkniusy dobre, ruskie zbrodnia na wykopku xD Naziole z Ukrainy dobre, ruskie zbrodniarze wojenni xD Ktoś śmie śmiać mieć inne zdanie "ruble, ruble bierze!'
@Vayloren: możesz go wyzywać od onucy ale faktycznie sytuacja wygląda dosyć nie ciekawie, dzisiaj na przykład #!$%@? została część rosyjskiego wojska, ale kurde w bataszce #!$%@? 100km za Dnieprem, z takim postępem to mogą jutro po jutrze dotrzeć do Kijowa, uważam że NATO musi przyjąć radykalne decyzję póki jeszcze ma możliwość, oczywiście w Rosji panuje kryzys i tak dalej ale narazie nie odczuwać tego na ruskim wojsku którego jest coraz więcej
Ludzie wbijcie sobie do głowy, że my też jesteśmy na tej wojnie. Morale w armii ma olbrzymie znaczenie, a nawet jeśli sytuacja jest trudna to pisanie o tym, że ukraińcy i tak obskoczą #!$%@? nic nie zmieni, a tylko utwierdza agresora w przekonaniu, że wygrywa i ma inicjatywę. Tak owszem mamy powielać nawet Ukraińskie fejkniusy, naszym obowiązkiem jest #!$%@?ć nimi cały internet w szczególności rosyjski. Bo mogą to czytać żołnierze na froncie,