Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję waszej pomocy i rady.

Temat dla (chyba) #seo #pozycjonowanie #webdev #adsense
Na początek zerknijcie proszę na:

www.wypolerowany.pl

Moje pierwsze pytanie - jaki jest Wasz odbiór strony. Jako potencjalny klient moja strona was zachęca czy odrzuca do skorzystania z usługi? Pod kątem technicznym strona jest zrobiona na tyle na ile umiem. Więc domyślam się, że może być lepiej.

Moje drugie pytanie - zerknijcie na załączone zdjęcie:

1. Gdzie i w jaki sposób ustawić, żeby w ramach reklamy były widoczne rzeczy (odnośniki do podstron) zaznaczone czerwonym kwadratem - tak jak ma to moja konkurencja

2. Opis strony w ramach reklamy - niektóre opisy (konkurencji) są bardzo naturalne, w logiczny i sensowny sposób zmieniają się w zależności od zapytania. U mnie natomiast pojawia się takie syntetyczne wymienianie po przecinku. W jaki sposób i gdzie mogę to zmienić?

3. Opis strony w wyszukiwarce - "Wypolerowany: Home" - w którym miejscu mogę to zmienić?

4. Statystki Ads - dobre, złe, tragiczne? Miałem 3 telefony jak do tej pory.

Będę wdzięczny za pomoc - jeżeli ktoś z #wroclaw ogarnia takie tematy to mogę się odwdzięczyć za pomoc ogarnięciem byrki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1646157903eKYu1gSpMp5l7U1zfaUuuz.jpg
  • 13
@Foxio: nie znam sie, wiec sie malo wypowiem. Dla mnie strona spoko. Przed/po pokazuje, ze rzeczywiscie sporo mozna osiagnac i moze nawet z mojego cos by wyszlo (choc maska/dach to raczej do malowania, bo kolor z czarnego zrobil sie szary w plamach xD).

Nie jestem fanem 'plumkajacego' okienka z czatem. Ja bym wylaczyl dzwiek.

Rzucilo mi sie na pewno to:

"Usługa skierowana do auta z nowych lub z niskim przebiegiem" w
@Foxio:

1. Gdzie i w jaki sposób ustawić, żeby w ramach reklamy były widoczne rzeczy (odnośniki do podstron) zaznaczone czerwonym kwadratem - tak jak ma to moja konkurencja

To są rozszerzenia. Jest ich wiele. W Twoim przypadku poza podstronami dobre będą też telefon i lokalizacja.

2. Opis strony w ramach reklamy - niektóre opisy (konkurencji) są bardzo naturalne, w logiczny i sensowny sposób zmieniają się w zależności od zapytania. U mnie
@michal04472:
ad 1. W którym miejscu się to ustwiawa?
ad 2. Nagłówek dynamiczny?
ad 3. Tak zmieniłem title i meta - czyli czekać i obserwować. Zawrzeć w sensie wymienić po przecinku czy zrobić ze słów kluczowych "slogan"
Ad 4. 0 zł

@profaza: tak strona jest na WP
@Foxio: 1 nie zajmuję się adsami i nie pamiętam tak z głowy
2 nie wiem dokładnie co się zmienia, ale możliwe, że to reklama elastyczna albo po prostu to co napisałem wcześniej
3 nie po przecinku, tak żeby zachęcało i wskazywało co znajduje się na Twojej stronie
4 no to póki co jesteś na minus ( ͡° ͜ʖ ͡°) zleć to specjaliście, bo możliwe, że tylko przewalisz