Wpis z mikrobloga

Konfederacja: Wrzuca twitta o tym, by kontrolować ludzi przechodzących przez granicę Polsko-Ukraińską, bo mogą tam być nielegalni migranci nasłani przez Łukaszenke.
Towarzysze z Neuropa: Ale jak tak możecie mówić. Ruskie onuce!!! one! one!

Czaicie to? Towarzysze spod tagu #neuropa szczują na Konfe, za to, że Konfa chcę by Polska kontrolowała ludzi przechodzących przez granicę, bo mogą być tam niebezpieczni ludzie. Czyli co? Towarzysze nie chcą by Polska była bezpiecznym krajem. Ciekawe komu może na tym najbardziej zależeć, ciekawe. Pewnie ruskim onucom
#4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazneuropy
  • 16
@MathKonfederacja: jbc to, że na Ukrainie również przebywają obcokrajowcy np. zagraniczni studenci, jacyś pracownicy firm zagranicznych, etc. Przecież to Łukaszenka wysyła imigrantów w strefę wojny, ma to sens xdddd


@Normie_Lurker: I to ma być niby problem by tych ludzi sprawdzać? Przecież jak ich sprawdzimy i wszystko będzie z nimi w porządku to nikt przecież nie mówi by ich nie przepuszczać
@MathKonfederacja: A jak technicznie chciałbyś ich sprawdzać?
Zaproponuj jakieś konkretne rozwiązanie mając kilkaset tysięcy osób dziennie na tą samą ilość straży granicznej która dysponuje tylko danymi z okazanemu dokumentu.
Domyślam się, że jak na konfederate przystało decydującym dla Ciebie musiałby być kolor skóry.
no ale to Ty robisz spiny i wietrzysz jakieś podstępy, że to może być jakaś pułapka


@Normie_Lurker: Uważam raczej, że gdyby nie sprawdzano tych ludzi, to kuszenie losu, a nie że na pewno jakaś pułapka. Bezpiecznej się czuję kiedy wiem, że zostali sprawdzeni.

myślę, że akurat tacy ludzie będą sprawdzani w pierwszej kolejności


Cieszy mnie to. Tylko nie rozumiem dlaczego za to, że Konfa też do tego nawołuje, jest za to
przez Ukrainę ot tak sobie teraz nie wejdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dziadyga1: od czasu inwazji znalezienie się na ukrainie nie jest takie proste. Ale tak, na pewno łukaszenka teleportuje teraz przez granicę nielegalnych, gdzie ukraińcu spodziewają się ataku z białorusi i granice szczelnie pilnują xD

Ci którzy uciekają byli na Ukraine przed inwazją.