Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Na razie monitor stoi sobie sam. Docelowo mam zamiar zamontować monitory na ścianie. Z uchwytem też da radę ale na zwykłej podstawce jest trochę za mało miejsca, bo biurko nie jest głębokie.

Fotel jakiś tam biurowy od diablo, ale co cię tutaj konkretnie interesuje?
@Murasame: interesuje mnie kupno tego ikeowego fotelu markus

1) ogolnie czy twoj fotel wjezdza pod to biurko z podlokietnikami? (i ile ewentualnie od ziemi do konca podlokietnikow jest cm?)
2) to tak jak mowie, szukam sposobu zawieszenia monitora, na uchwycie tylko boje sie, ze mi sie biurko rozwali xD wiec musze je wzmocnic
@jmuhha: Nie wiem co to za blat jest w tym gotowcu, który oferują ale z blatem kuchennym nie ma co się martwić, że nie wytrzyma.
Mój fotel wjeżdża pod biurko i to pomimo tego, że ma bardzo wysoko ustawioną najniższą możliwą wysokość. Wymieniałem siłownik w fotelu i specjalnie kupiłem taki, że w najniższym punkcie znajduje się pozycja, której używam. Nawet jeśli siłownik znowu się kiedyś popsuje, to nie będzie opadał niżej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: mam identyczny zestaw, tam osobno kupowałem komody i blat kuchenny, blat też z Ikea, nóżka też pośrodku, blat chyba niecałe 2,5m, Markus wjeżdża pod biurko na najniższym ustawieniu, czasem ludzieiedzy blatem a komorami dają nogi od kanap żeby był wyżej.blat