Wpis z mikrobloga

Skąd na Wykopie takie spuszczanie się w szczególności lewej strony i #neuropa nad Niemcami i tłumaczenie ich opieszałości w pomocy Ukrainie? Dlaczego te same konta ciągle piszą, że "trzeba zrozumieć ich perspektywę, byli pewni że Rosja szybko wygra, mieli interesy, te sankcje obu stronom nie pomogą"? Właściwie każdą krytykę którą gdziekolwiek w komentarzu zawarłem w tym tonie zaraz kwitują tymi tekstami. Nawet komentarze Jacka Bartosiaka w tym zakresie kończą się wyzywaniem go od "ruskiej onucy" lub "konfederackiego pseudoeksperta" (to już hit) xD

Na szczęście choć częściowo się Niemcy zaczynają budzić, ale może się niestety okazać, że za późno i wschodu już Ukraina nie zdąży odbić.

Uważajcie na trwającą wojnę informacyjną.

#wojna #rosja #ukraina #polska
  • 24
@wojtas_mks: No nie wiem, wydaje mi się, że po swojemu trochę to widzisz. Jak dla mnie to szeroko pojęte lewactwo jest strasznie #!$%@? w chwili obecnej na Niemców, nawet po zmianie tonu - oczywiście wyrachowanym.

Z drugiej strony mamy też sporo odpowiedzi na kwik pisowskich trolli, którzy wykorzystują kompromitację dojczów do tego, aby śmiać się z krytyki #!$%@? państwa polskiego przez naszego wanna-be-Orbana. Niemcy się skompromitowali, więc Pawłowicz jest ok.
Skąd na Wykopie takie spuszczanie się w szczególności lewej strony i #neuropa nad Niemcami i tłumaczenie ich opieszałości w pomocy Ukrainie?


@wojtas_mks: nie tylko na wykopie. jak dokopiesz się, albo przeanalizujesz, okaże się, że większość z nich ma przekazywaną w jakiś sposób kasę od nich - to mówią, co trzeba, bo kranik się zakręci.
jak dokopiesz się, albo przeanalizujesz, okaże się, że większość z nich ma przekazywaną w jakiś sposób kasę od nich - to mówią, co trzeba, bo kranik się zakręci


@Evies1980: Tak, na pewno amebo dokopałaś się do rzetelnych informacji związanych z finansowaniem neuropy przez ruskich xD Dawaj, wrzucaj wyniki swojego śledztwa. Często fantazjujesz w ten sposób?
zwłaszcza ze strony Brauna i Korwina


@stjimmy: Oni po prostu bawią się niezmiennie w publicystów i pseudogeostrategów, choć są posłami - chyba o tym zapomnieli.

jak nie pompujesz onucowej propagandy


@mnik1: Gdzie? Bo coś wam się propaganda sypie xD
Gdzie? Bo coś wam się propaganda sypie xD


@wojtas_mks: powiedział typek, co od kilku dni mówił, że UE nic nie robi i jest beznadziejna xd
Nałożone sankcje, odcięcie od SWIFTA, pomoc wojskowa i humanitarna, pomoc dyplomatyczna. Co nie słyszałem?

Nimcy dalej biorą gaz od ruskich, wredne Nimcy, podobnie jak pół Europy, w tym wielka katolicka Polska xddd
Właśnie dałeś dowód na to, że tacy ludzie broniący Niemców w interesie Rosji istnieją xD


@wojtas_mks: nie bronią Niemców, jak kuce swojego pana Korwina xdd
Umiem odróżnić tępą propagandę i pewien realizm, Ty zdajesz sobie sprawę, że te złe Niemcy to największy gospodarczy partner Polski i ewentualne zawirowania w ich gospodarce odbiją się czkawką w naszej gospodarce. Nie wiedziałem, że kuc tak kocha Ukrainę, że jest gotowy poświęcić gospodarkę własnego państwa
Niemcy to największy gospodarczy partner Polski i ewentualne zawirowania w ich gospodarce odbiją się czkawką w naszej gospodarce.


@Normie_Lurker: Skończ już xDDD

Nie wiedziałem, że kuc tak kocha Ukrainę, że jest gotowy poświęcić gospodarkę własnego państwa dla jej ratowania xD


@Normie_Lurker: Tak, tym bardziej kocham Ukrainę im bardziej oddziela nas od Rosji.