Wpis z mikrobloga

A moim zdaniem Fifa znalazla bardzo dobre rozwiązanie, Wam to chyba juz calkowicie mozgi odebrało chcecie z każdego Rosjanina zrobić jakiegoś Pariasa, zaraz bedziecie im pluli w twarze na ulicy, zrobicie z nich Żydów z okresu II Wojny Światowej. Jasne zgadzdam się trzeba ich sankcjonować etc., ale do jasnej cholery tam też są ludzie, którym ta wojna się nie podoba. #mecz
#ukraina
  • 19
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: no to niech dadzą temu wyraz. Te sankcje muszą właśnie zwykłych ludzi dotknąć, czekających na mecz czy transakcję w banku, bo Putin na sankcje reaguje rechotem słyszalnym na cały Plac Czerwony.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: żebym zatrudniał/miał umówię z jakąś firmą kacapską to od razu wymówiłbym i podał powód " zgłoś się do putinka bo to jego wina "

Jeżeli chociaż kilka kacpaskich łbów poczuje presje że traci coś na tym co odawal się to zadowolenie społeczne na swój rząd będą spadać.
  • Odpowiedz
@Kacper199555: no to beda grali jako zwiazek, a nie pod flaga rosyjska. Taką sama filozofią kierował sie Adolf w stosunku do Żydów, oczywiscie w innej skali, nie jest to dobra droga.

@moniek9: rUsKa OnUcA mamo wygrałem dysksuje w internecie HAHHAH.

@thority: no to dotkna, nie beda mogli pojsc na stadion, wspierac swojej druzyny, nie beda grali pod flaga rosyjska i nie bedzie hymnu.

@Kielek96: no to przeciez beda
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: typie ale wiesz ze dla pilkarza granie w kadrze narodowej to nie obowiazek czy zrodlo dochodow tylko honor i przywilej? w przypadku gdy kraj staje sie persona non grata na arenie miedzynarodowej w dobrym tonie byloby odmowic grania w reprezentacji jezeli posiada sie jakakolwiek godnosc

patrzac na wypowiedzi rosyjskiej federacji pilkarskiej, na dobrowolna rezygnacje sie nie zanosi i trzeba ich usunac sila aby poczuli, ze jako wspolnota nie spelniaja standardow
  • Odpowiedz