Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina #imigranci #lublin #wykop

Proszę o wykop !!!

Darmowa pomoc prawna dla uchodźców z Ukrainy (LUBLIN)

Wpis z FB:

UWAGA!
poniżej znajduje się lista adwokatów naszej Izby świadczących uchodźcom z Ukrainy nieodpłatną pomoc prawną w zakresie procedur uchodźczych oraz migracyjnych i legalizacji pobytu wraz z danymi kontaktowymi.
Chcemy, aby dotarła ona do jak najszerszej grupy odbiorców

УВАГА!
Нижче наведено список юристів нашої Палати, які надають безкоштовну правову допомогу біженцям з України у сфері біженських та міграційних процедур та легалізації перебування у Польщі, а також контактні дані.
Ми хочемо, щоб ця інформація була якнайдоступнішою

info na tej stronie:
https://www.facebook.com/AdwokaturaLublin
Chicane - #wojna #ukraina #imigranci #lublin #wykop 

Proszę o wykop !!!

Darmowa...

źródło: comment_1645979353hL3EDh9SSit4Rtw7h6CJPX.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Darmowa pomoc prawna dla uchodźców z Ukrainy


@Chicane: no nie jest darmowa, chytrze się promują bo za to jest free kasa od państwa, ten numer już przerabialiśmy z "mecenasami" z Warszawy, co ze śniadymi już to robili jak od pana ziemniaczka nam się wbijali.
  • Odpowiedz
@lublinmk: ty serio myślisz, że robią to pro bono :)

pierwsze lepsze z Googli:

Adwokatowi, który udzieli cudzoziemcowi nieodpłatnej pomocy prawnej przysługuje wynagrodzenie w wysokości 150% stawki minimalnej w postępowaniu przed sądami administracyjnymi w pierwszej instancji w sprawie, której przedmiotem nie jest należność pieniężna ani orzeczenie Urzędu Patentowego, określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 26 maja 1982 r. – Prawo o adwokaturze.

Adwokat otrzyma
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: jestem radcą prawnym, nie musisz mi tego tłumaczyć. To o czym piszesz nie ma nic wspólnego z obecną sytuacją. Sam zgłosiłem się do udzielania porad dla osób zainteresowanych. Robimy to nieodpłatnie, to tylko porady prawne. Natomiast sam etap sądu administracyjnego to końcówka postępowania administracyjnego np w sprawie zgody na pobyt. Nikt o tym nie mówi nawet w tej chwili. Zresztą za takie pieniądze to większość z tych adwokatów to nawet
  • Odpowiedz
@lublinmk: przy fali tych pseudo imigrantów z Białorusi to Warszawka, aż się śliniła jadąc i szukając jeleni na pełnomocnictwa, świat nie jest tylko biały i czarny :)

To o czym piszesz nie ma nic wspólnego z obecną sytuacją. Sam zgłosiłem się do udzielania porad dla osób zainteresowanych. Robimy to nieodpłatnie, to tylko porady prawne.


Ok, jak wspomniałem wcześniej źle to napisałeś, link też jest do adwokatów stąd i moje wątpliwości.
Skoro
  • Odpowiedz