Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze najbardziej podobały mi się ultra szczupłe dziewczyny, takie mega szczupłe, wąskie, z niska ilością tkanki tłuszczowej. Nigdy nie miałem okazji takiej mieć. Moja obecna dziewczyna nie jest gruba, ale ma inną budowę niż moja wymarzona. Ma szerokie biodra, duże cycki. No jest bardzo kobieca, co też mi się podoba i mnie podnieca ale nie jest to mój ideał figury. Do tego ma trochę tłuszczu, a odkąd się poznaliśmy jeszcze przytyła kilka kg. Ostatnio zacząłem chodzić na zajęcia sportowe grupowe i przychodzi tam dużo dziewczyn w typie mojego ideału. Po tym jak się na nie napatrzę nie jestem w stanie już tak samo spojrzeć na moją dziewczynę. Coraz częściej i poważniej myślę, że gdybym miał okazję to bym ją zdradził. Pomimo, że nigdy nie dopuszczałem takiego rozwiązania do swoich myśli. Zaczynam powoli flirtować z tymi dziewczynami na treningu, śmiejemy się, żartujemy. A w mojej głowie pojawiają się wizje seksu z nimi albo nawet związku. Nie wiem co mam zrobić, namowilem dziewczynę żeby zrzuciła te kilka kg które dozbierała od lata i zapisała się na zajęcia, więc jest szansa że to zadziała. Zaczynamy się też zdrowiej odżywiać i opowiedziałem jej trochę o dietetyce i zaczęła wprowadzać to do żywienia. Widzę jak bardzo jej na mnie zależy i jak mnie kocha, a w mojej głowie pojawiają się takie paskudne myśli i żądze.
#zwiazki #seks #zwiazek #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #621b5c5087139da1d20c4319
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz