Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki drogie, gdzie teraz się szuka FWB? Ostatnio zakończyłem kilkuletni związek, potrzebuję seksu i bliskości ale w kolejny związek nie chcę się jeszcze pchać.
Tinder, badoo, sympatia - wszędzie #rozowepaski piszą, że bez ons i fwb. I tak jak ons czy panie z roksy również mnie nie interesują tak potrzebuję czegoś "stałego".
ps. Wrocław ale miasto pewnie nie ma znaczenia.

I tradycyjny spam tagami:
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #ons #fwb #tinder #badoo #sympatia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #621a546187139da1d20c399c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 10
Lis z Targowiska: Zanim napiszę "gdzie", muszę zacząć od "da się oczywiście, ale łatwo nie będzie" :) Wszyscy piszą, że nr 1 to Tinder i mają rację. Tylko problem jest zasadniczy: dobre zdjęcia, cierpliwość i duuuuużo czasu. W sensie czasu na zaczepianie, rozmowy, a później umawianie się. Rzadko uda się za pierwszym razem, na pierwszym spotkaniu. Zwykle pierwsze jest zapoznawcze (i można to zrozumieć), a dopiero od następnego można umówić się
@strike_lucky: jeżeli ma wciąż tindera i innym odpisuje to wystarczy ze pojawi się ktoś lepszy i da mu dupy na 1 spotkaniu.
Druga sprawa jeżeli ktoś się sobie podoba to nie powinien właśnie traktować seksu jako nagrodę tylko coś zwykłego
@Alfiarz: wiesz co? dziwne to jest xD
Bo miała tindera rok temu i rok temu się poznaliśmy.

Ona mi ostatnio mówiła, że jak mnie zobaczyla to aż skrina zrobiła, wysłała koleżance żeby się pochwalić mówiąc że jestem idealny i wgl

Ale się nie spotkaliśmy i ostatnio przypadkiem zaczęliśmy gadać i się spotkaliśmy i przez ten czas chyba się spotkała ale nadal dziewica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówiła,