Wpis z mikrobloga

UWAGA WAŻNE!!!

Jest wojna, ale NIE MOŻEMY dopuścić by Ci hebanowi książęta ginęli na równi z Ukraińskimi mężczyznami. Ukrainiec czy #p0lak niech ginie na wojnie, ale króla sawanny trzeba ratować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zwykle niezawodna #majastasko szerząca #blackpill
#przegryw #wojna #ukraina #p0lka
Pobierz
źródło: comment_16459672789IOlmrenSb0iWtlDQy6RZp.jpg
  • 22
@olaf_wolominski: A to ja umieściłem bezsensowny wpis? Typ chyba sam widzi wszędzie czarne #!$%@?, skoro z wszystkich wpisów Staśko wyciągnął akurat ten, który jak widać pasuje do jego orientacji seksualnej.

Staśko to idiotka, ale trzeba być jeszcze większym idiota, by wyciągać takie gówno, które o niczym nie świadczy biorąc pod uwagę kontekst.
A ty nie możesz streścić?


@olaf_wolominski: W dużym skrócie, ludzie ewakuowani są w kolejności:
- kobiety i dzeci
- starsi
- biali mężczyźni
- czarni

I Realnie, to nie dziwię się im i ich nie szkaluję, że chcą #!$%@?ć z nie ich kraju, który jest w stanie wojny.
@PoczciwyTlumaczRzeczywistosci: Ja od poczatku twierdze ze cala ta szopka z przyjmowaniem ukraincow jest po to zeby przyzwyczaic nas jako spoleczenstwo do przyjmowania uchodzcow po tym jak zlalismy ich w kryzysie przy granicy z Bialorusia, ten sam mechanizm byl w Niemczech po drugiej wojnie wciaz bylo tam sporo patriotow-nazistow wiec Niemcy najpierw przyjmowali Grekow i Wlochow jako bylych sojusznikow potem Turkow itd az teraz Niemcy nie widza nic zlego w tym ze
@Hope90: No i co z tego pojęcie Polak jest w dwóch a właściwie w trzech definicjach w jednym jako narodowość drugie jako obywatel państwa polskiego to od niedawna jest i trzecie określające przyjęcia pewnych wartości Ty niestety ich nie spełnisz najlepiej wy..j do swojego ruskiego miru.