Wpis z mikrobloga

@GhostTrick: Wydaje mi się, że jednak na poważnie. Ciężko uwierzyć, że to nie troll, i dopóki widziałam tylko jej wpisy, też ta myślałam, ale potem zobaczyłam jakieś jej wideo na youtubie czy tiktoku. Mówiła agresywnie, prawie że krzyczała, było w niej pełno jakiegoś takiego dzikiego fanatyzmu, który mnie nawet trochę przerażał. Myślę, że żaden troll by tak tego nie udawał. Poza tym widziałam też jakiś urywek filmu, na którym gdzieś w
@ksndr: niby mi to lotto bo nie jestem wierzący, ale choćby w mojej rodzinie są i tacy katolicy jak ona (może bez tego trolla, ale zbliżone przekonania), oraz tacy, którzy traktują chrześcijaństwo jak drogę duchową i kurczę dla nich, to ta dziewczyna robi krecią robotę, przedstawiając wizerunek katolika w taki beznadziejny, totalnie odklejony sposób
@GhostTrick: no właśnie. Ja potrafię rozróżnić zwykłego nie szkodzącego nikomu katolika czy chrześcijanina, do których nic nie mam (o ile oni nie wpychają się z butami w czyjeś życie), od takich fanatyków, ale dla wielu ludzi taka najjka może zakrzywiać obraz i potem robi reszcie zły PR. Swoją drogą, w kontrze do wypowiedzi najjjki stanął nawet jakiś ksiądz na tiktoku (a nawet nie wiem, czy nie więcej niż jeden), a ona
Swoją drogą, w kontrze do wypowiedzi najjjki stanął nawet jakiś ksiądz na tiktoku (a nawet nie wiem, czy nie więcej niż jeden), a ona go wyśmiała i zaczęła go pouczać, jak powinien się zachowywać prawdziwy, dobry ksiądz, więc xD myślę, że nawet gdyby sam papież pogroził jej palcem, ona uważałaby, że jest mądrzejsza od niego


@ksndr: A, no to jednak faktycznie nie jest trollem, tylko po prostu tym typem człowieka, który