Wpis z mikrobloga

Masa zwykłych Polaków pomaga Ukraińcom na granicy, mimo że sami za wiele nie mają. Więc pytam się gdzie są teraz te wszystkie Ostaszewskie, Sthury, Lemparty, ten pajac co z siatkami przy granicy biegał, medycy na granicy i inne wytwory #!$%@? wie kogo? Teraz macie okazję pomagać potrzebującym, a nie robić szopki przy inżynierach z ajfonami.
#takaprawda #bekazlewactwa #ukraina #wojna
  • 13
@zajelimilogin: Drobna roznica. Teraz to sa prawdziwi uchodzcy wojenni. No i sa za bladzi. To nie ich "target".

Ja tam nie potrafie into grafika ale moze by sie znalazl ktos kto by wkleil fotki ukrainskich uchodzcow vs inzynierow. Z podpisem "znajdziesz 3 roznice?"
@zajelimilogin: nie zwracaj nam honoru. Jeśli chcesz coś zrobić w zamian, jeśli np. głosowałeś na konfederację, wyślij maila, napisz na tt, zwróć się do koła poselskiego, o wyrzucenie dwóch największych szkodników w parlamencie. Janusza Korwina Mikke i Grzegorza Brauna. Ja rozumiem różnicę w gospodarcze i społeczeństwie. Nie podoba ci się liberalizm światopoglądowy i chcesz kapitalizmu? No to głosuj na Mencena czy Dziambora czy Bosaka. Ja mam inne poglądy, ale jest demokracja.