Wpis z mikrobloga

Mirasy od #remontujzwykopem #hydraulika , gdzie w #krakow mogę podjechać i stacjonarnie kupić sobie rurki aby podpiąć umywalkę w łazience.
Musze dokupić ze 2-3 złączki/kolanka do syfonu (już go mam) aby siedział na ścianie i zajął jak najmniej miejsca (chcę mieć całą szufladę bez wycinki).
W budowlanych supermarketach są zazwyczaj tylko gotowe syfony, a ja potrzebuję jedną kolanko i jedną przedłużkę do standardowych umywalkowych rurek 32mm. Ją są rurki na sztuki to raczej tylko te duże do zlewów lub odpływów wody.
  • 8
@gchmurka:

W budowlanych supermarketach są zazwyczaj tylko gotowe syfony, a ja potrzebuję jedną kolanko i jedną przedłużkę do standardowych umywalkowych rurek 32mm. Ją są rurki na sztuki to raczej tylko te duże do zlewów lub odpływów wody.


To chyba tylko w Krakowie taka bieda bo gdziekolwiek byłem "niegotowych" rurek i kolanek różnych rozmiarów było w opór.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gchmurka: w OBI normalnie masz dowolne rurki do wyboru do koloru, sam tak modyfikowalem odpływ u siebie - głowę daje że w innych marketach też. Nie wiem skąd pomysł, że tylko gotowe zestawy tam są
@gchmurka: Łazienki Mio czy jak im tam na Osiedle Dywizjonu 303 31B. Powszechnie znany jako Makuła, pierwszy budynek przy gen. Andersa jadąc w kierunku NH Super wybór i super ceny. Dla przykładu rurka 32mm/50cm w OBi 11.99zł, ta sama rurka w MiO 4zł.