Aktywne Wpisy

#gielda
Z giełdą się trochę wyciszyłem ostatnio. Ten rok ok.180k zysku. Wypłaciłem 300k z giełdy i kupiłem nierucha xD 60m2, same centrum WRO, trochę inwestycyjnie a też jako przejściowe mieszkanie. Obecne będzie na wynajem. Gardze najmem, ale chce mieć jakąś dywersyfikację. Mam ciągotki do mocniejszych zagrań.
Cały czas LUNR obserwowany, kółeczka, ale bardzo zachowawczo, bo niedługo większa inwestycja (poza giełdą). Jutro wyniki, więc też jestem ciekawy co tam wyjdzie -
Z giełdą się trochę wyciszyłem ostatnio. Ten rok ok.180k zysku. Wypłaciłem 300k z giełdy i kupiłem nierucha xD 60m2, same centrum WRO, trochę inwestycyjnie a też jako przejściowe mieszkanie. Obecne będzie na wynajem. Gardze najmem, ale chce mieć jakąś dywersyfikację. Mam ciągotki do mocniejszych zagrań.
Cały czas LUNR obserwowany, kółeczka, ale bardzo zachowawczo, bo niedługo większa inwestycja (poza giełdą). Jutro wyniki, więc też jestem ciekawy co tam wyjdzie -
źródło: 3a2de71c-519c-48db-af0d-bc061a7f2f81
Pobierz
wybryk_natury +20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





Jak najlepiej przechowywać dane, zdjęcia, ważne dokumenty? Ostatnio spalił mi się dysk zewnętrzny. Byłam pewna, że trzymanie danych na dysku jest pewne, że w razie awarii można je odzyskać, a teraz okazuje się, że nie. Gdzie najlepiej trzymać te dane? Nie chcę płacić hajsów za chmury, zresztą czy nawet tam są bezpieczne w 100%?
Zasada 3-2-1
Dobrym podejściem do wykonywania kopii zapasowych jest stosowanie się do zasady
Komentarz usunięty przez autora