Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #pytaniedoeksperta #samochody

Czesc prośba o pomoc z prezentem na urodziny dla waszego kolegi Mireczka. Niedługo ma urodziny, a że to ostatnie miesiące jeszcze bez bombelka to wymyśliłam, ze mój niebieski pasek dostanie na prezent przejażdżkę szybkim autem, żeby sam poczuł się ostatni raz jak chłopiec ( ͡º ͜ʖ͡º)

Budżet: 500-max 600zl
Miejsce: warszawa
I tyle wiem. Jestem typową różowa, auta rozróżniam po kolorze. No może jeszcze suva wskaże palcem ( ͡º ͜ʖ͡º).
Nie wiem czy z takim budżetem w ogóle jest sens pakować się w taki prezent , czy za tyle to tylko "polize zamiast się najeść" :) może za te pieniądze da się jakoś inaczej chłopakowi wyrzucić troche adrenaliny ? Lubi wszystko co jest szybkie/ wysoko/ powoduje chorobę lokomocyjna.
Jeżeli tor to dobry pomysł, to nie wiem jakie auto wybrać. Są Lamborghini za 400 za 1 kółko a jednocześnie można wybrać jakieś Subaru i za 500zl mieć dwa kółka.
Przyjmę wszelkie rady i opinie!!! Liczę na was! ()

  • 2
@Kotiki_to_nie_foki: też kiedyś o tym myślałem, ale jak zobaczyłem, że oferują 15 minut albo jedno czy dwa kółka na torze, to uznałem, że to strata pieniędzy, już lepiej może jakiś trening driftu czy jazdy rajdowej na jakimś OSie albo na płycie poślizgowej. Oprócz tego może jakiś skok ze spadochronu albo tunel powietrzny typu fly spot.