Wpis z mikrobloga

#kielce #bialaszynszyladlahyperballad #arcybebech #budownictwo
Jestem dwa dni delegacji w Kielcach wybaczcie ale brzydszego miasta nie widziałem ludzie naśmiewają sie z Polski wschodniej, pochodze z Białegostoku ale, unas sa wszedzie dobre drogi obwodowki polnoc polidnie wschód zachód centrum zadbane brak bloków nie odnowionych, w Kielcach po obejsciu centrum mam flashbacki do 96 roku jak matka mnie w wózku pchala.
  • 14
@Fixusa: Przejezdzając przez świętokrzyskie widziałem tak biedne wioski jakich w calej polace nie widziałem. Sam fakt że circa 2020r a ktoś pole koniem orał
Jestem dwa dni delegacji w Kielcach wybaczcie ale brzydszego miasta nie widziałem

Wiedzialem budynki ledwo stojące, zakorkowane drogi,brak miejsc aprkingowych, wybetonowane centrum i kebaba za 9zl to mi wystarczy


@Fixusa: Zakorkowane drogi, brak miejsc parkingowych i kabab za 9zł świadczą o brzydocie miasta?

Fakt, w naszej filharmornii nie odbywają się benefisy gwiazd disco polo, więc nie mamy takiego prestiżu.
Jeśli w hotelu reglamentują papier toaletowy to daj znać, podrzucę Ci ze
@xer78 ale coś w tym jest niestety. Bujałem się z różowym po centrum i naprawdę Kielce potrzebują jakiejś zmiany. Żytnia wygląda strasznie jak dla mnie pod względem otoczenia i renowacja elewacji na budynkach od strony Paderewskiego już dużo by dała.
Park miejski jest również średnio atrakcyjny imo.
I mówię to jako osoba co za cholere się stąd nie wyprowadzi bo to miasto jest cudowne. Tylko cholernie zaniedbane.
@Ularadarowiec Spokojnie znajdzie się wiele brzydszych. Widać brzydotę wynikającą z biedy. Tam gdzie jest kasa są np. odnowione elewacje, wyremontowane chodniki a to już wiele zmienia w postrzeganiu.
@xer78 zgadzam się. Z tym że powoli zaczyna brakować miejsc z których ta kasa będzie wpadać. Ratuje nas to, że wiele "słoików" dalej podaje adres naszego US do rozliczeń PIT. Ale to też w końcu się skończy. I ta upragniona i wyczekiwana fabryka felg nie załatwi wszystkich problemow.

Sorry za offtop, strasznie mnie boli dupa, że Kielce słabo się rozwijają. Chciałbym sobie tu spokojnie żyć , dorobić się i życzyć tego samego