Wpis z mikrobloga

Bawią mnie niektóre wykopki

"hurr dur, niczego się nie nauczyliście, nie pomawiajcie bez dowodu11!!1"

Jestem prawie w 100% pewny, że doszło do jakiegoś nadużycia ze strony Polaka jak i Zabielskiego w przeszłości.

Najpierw takie oskarżenia wystosował Ferrari, na co Polak nie zareagował w taki sposób jakby miał wiedzieć, że nic mu nie grozi. Wykop odkopuje aferę sprzed lat, a na filmik Rafalali z tamtego okresu reaguje Nitro. Sam fakt tego, że na to że zareagował jest zastanawiający. Nie lubi on Zabielskiego, a na pewno o całej sytuacji dowiedział się z wykopu, a nie z chatu na streamie. Jego reakcja jest wymowna. Potwierdza to jego dziewczyna. Malczyński, który jest w koleżeńskich relacjach z Nitrem również na tweeterze twierdzi, że widział również w tamtym czasie filmik, gdzie 2/3 typa zapoinało laskę na jakimś styropianie. Przypadek? Wydaję mi się, że obaj świadomie chcieli podsycić cała sytuację, z antypatii do Zabielskiego.

Po wszystkim sytuacja eskaluję, Wardęga odnosi się do tego na instagramie. Nitro odpala stream i mówi, że widział inny filmik niż ten o którym mówiła Rafalala, i że jego zaskoczenie z faktu, że był tam Polak wynikało z tego, że go na nim nie widział. Wszystkie shoty z "spontaniczną" reakcją ą są usuwane, nikt nawet nie chce zarysować całej sytuacji. W sprostowaniu Nitro nie chcę powiedzieć co widział na pierwszym filmie, jednak z wymiany zdań z Takefunem, wynika, że Takefun odgadnął co na tym filmie jest, więc i my raczej się nie mylimy i najprawdopodobniej jest ten sam filmik, o którym wspominał Malczyński. Ze strony takefuna padają poza tym słowa "(...) to zależy od stadium", co może sugerować, że laska na filmie jest pijana.

Po wszystkim Polak nagrywa wyjaśnienie, w formie QA, gdzie twierdzi "hahahaha to był prank". Dlaczego się tłumaczył w rozmowie telefonicznej z Rafalalą? Gdyby nie było tam niczego obciążającego nie mówiłby "tam nie było gwałty ani żadnego nadużycia". Chyba nie nagrali stosunku seksualnego, w celu sprankowania Rafalali? Afera ewidentnie jest zamiatana pod dywan, potrzebny jest ktoś z zasięgami, kto będzie dociekał prawdy. Widzę, że Gimper być może podejmie się wyzwania, zobaczymy co w tej sprawie wniesie Rafalala.

Najbardziej mnie denerwuje, że mało kto wie o co chodzi, bo nikt w formie newsu nie nakreśli sytuacji, a to potrzebne, żeby zdobyć filmik, choć Wardęga dodał instastory żeby się z nim skontaktować, jeśli ktoś coś wie.

Spokojnie, to dopiero początek, epicentrum tej dramy dopiero przed nami.

#famemma #wardega #polskiyoutube #aferabudowlana
  • 9
@DEJW88: wlasnie , jestes prawie w 100% pewien. Mi tez sie wydaje ze na tej budowie było cos grubiej z granicy prawa i moralnosci. Ale nie będę sie angażował w odsunięciu typa od publicznego internetowego swiatka dopoki brak jakiegokolwiek dowodu. Narazie co mamy pomówienia. Wiem, że wykop jest rządny krwi ale powoli, bo wyjdziecie na farmazoniarzy i skonczy się łatka elity internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tylko_Seweryn: Na razie nikt nie wydał wyroku, chodzi o to, że są przesłanki, że coś się wydarzyło i żeby po prostu temat pociągnąć i wyjaśnić, filmik Polaka miał chyba domknąć sprawę, ale raczej jego wyjaśnienia nie są przekonywujące.

@Bielecki: Mało znany portal, chodzi o to żeby ktoś z zasięgami to przedstawił. Na tweeterze jest cała masa komentarzy "ale o co w tym chodzi", więc zainteresowanie dramą jest relatywnie niewielkie.
@DEJW88:

Jestem prawie w 100% pewny


Aaa spoko, skoro jesteś PRAWIE na 100% pewny to wsadźmy go do pirdla na 25 lat.

Staśko trzeba podesłać, na pewno ją zainteresuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) czego jak czego, ale zasięgów odmówić jej nie można.


Staśko jest większym farmazonem niż Konop, atakowała Leksia, pomawiała niesłusznie jakiegoś tam piłkarzyne na podstawie fejk info, a jak się okazało że to były fejki