Wpis z mikrobloga

Ale mam fajną historię, która mi z rana humor poprawiła. Wystawiałem maszynke do włosów na olx. Kupiona w czasie lockdownu, użyta raz czy dwa więc praktycznie nowa. Wyczyszczona, naoliwiona - no jak nówka. Kupiłem za 120 zeta, wystawiona za 35 zł. No i zaraz oferta "25?". Cena nie była do negocjacji, ale że mi nie zależało aż tak to zaproponowałem 30 zeta. To zaczał się festiwal niezadowolenia, bo w sumie w jednej nakładce kawałek "ząbka" ułamany - o czym w sumie pisałem w opisie. Nie odpisywałem, zlałem temat, przecież gostkowi i tak nie pasuje, że takie mankamenty wystąpiły. Po kilku dniach pisze do mnie znowu, że "propozycja aktualna". Napisałem, że moja też i nawet zmieniłem cene na OLX na 30 zł - jak chce to niech bierze. Rano widzę na mailu, że ktoś maszynke kupił. W myślach miałem już wizję nagrywanie pakowania, bo nie wiadomo czego janusz do kilku zeta nie zrobi. Wchodzę w wiadomości, a tam "max 28 zł". Oglądam kto kupił i się okazuje, że jakaś inna osoba - zapłaciła od razu, napisała wiadomość. Nie macie pojęcia jaką dziką satysfakcję miałem, że typowi taka okazja przeszła z powodu targowania się o 2 zł przez tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostał jedynie info, że nieaktualne, bo poszło za 30 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#olx #januszebiznesu #januszeolx #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie macie pojęcia jaką dziką satysfakcję miałem, że typowi taka okazja przeszła z powodu targowania się o 2 zł przez tydzień


@chomik3: no to teraz przygotuj się jeszcze na pretensje, że on był pierwszy i jesteś świnia (być może użyje innych słów ;) ) i niepoważny człowiek, bo z nim się umawiasz (tak!), a sprzedajesz komuś innemu i że on to zgłosi gdzie trzeba i zablokują ci konto, ksiądz na
  • Odpowiedz
@Jarek_P: juz kiedyś dostałem negatywa właśnie o mniej więcej takiej treści - najlepsze że od typa który nawet do mnie nie napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chomik3: to, co napisałem to też nie był mój wymysł, tylko powtórzone z pamięci pretensje jednego z moich niedoszłych kupujących. Od siebie dodałem tylko księdza i pierdel, tamten zdaje się groził jedynie policją. A konto to już mi mieli zamknąć w momencie jak do mnie pisał, tylko widać zapomnieli :D
  • Odpowiedz
@chomik3: od tego "kiedyś" na szczęście nie da się wystawić już opinii bez uprzedniego wysłania wiadomości

Co więcej


W każdym razie tak trzeba żyć, a cebularzy co jeszcze z 1/4 ceny produktu próbują uszczknąć bo się udławią że nic nie utargowali trzeba spuszczać na bambus.
Ja to chyba zacznę proponować dodatkowy worek cebuli gratis zamiast obniżenia ceny ( )
  • Odpowiedz