Wpis z mikrobloga

Czekajcie. Ferrari #!$%@?, ze polak zgwalcil typiare, porownal go do goscia, ktory GWAŁCIŁ kobiety i dał mu łatke GWALCICIELA, a na wywiadach tera #!$%@? o sytuacji z leksiem, ze łatwo komus cos przypisac? XD? o #!$%@? tu chodzi
Ponad 300k ludzi to slyszalo i jak teraz bedzie gadac, ze zle to w slowa ubrał to nie zmienia faktu, ze to ludzie SLYSZELI. Tera za takie pomowienie bez kitu jestem za polaczkiem i trzymam kciuki, ze srogo za to zaplaci ten dzban.
a i farmazeusz placze, ze nazwał go polaczek dla beki synem najmana XD, a pamietam jak jego matke wyzywał publicznie i w dissie od #!$%@? (niby jej zawod) ale takich rzeczy sie nie wyciaga na swiatlo dzienne, bo o tym tylko wykop wiedzial XD
Dymy dymami ale falszywe oskarzanie o gwałt/pedofilie bez dowodow jest #!$%@?
Ciekawe czy naczelny detektyw #wardega bedzie interweniowac.
#famemma
  • 22
@CezaryKlementowicz: tak to prawda. Tylko, że Polak nazwał Amadeusza konfidentem a Amadi rzekomo uratował jakąś dziewczynę przez to, że powiadomił policję o tym, że coś jej groziło tak to zrozumiałem. Ogólnie ten moment konferencji to żenada. Dwóch typów rzuca na siebie oskarżenia a ludzie mają się cieszyć, że są dymy. Kiedyś mnie bawiły te ich kłótnie, ale nie teraz.
@CezaryKlementowicz ja akurat jestem za Amadeuszem. Pamiętam Polaka jak zaczynał, lizał każdemu dupę, robił dymy na siłę, zgrywał cwaniaka a później z dnia na dzień stał się potulnym i pokornym chłopakiem co uważam za sztuczne. Amadeusz to dla mnie jeden wielki wariat i od początku do teraz taki jest. Nie przepadam za nim bo nie lubię cwaniactwa, ale jednak chciałbym zobaczyć Polaka jak leży. Też bierzcie pod uwagę, że o to chodzi
@CezaryKlementowicz wydaje mi się, że to będzie trochę inaczej odebrane niż drama z Leksiem xd To co mówi Amadeusz to nikt raczej nie bierze na poważnie. Jeśli jest to farmazon to na miejscu Polaka zrobiłbym mu sprawę o zniesławienie i zarobił więcej niż na tej walce za takie słowa przy 330k widowni
@CezaryKlementowicz: ja nie popieram Amadeusza, ale Adrian gdy go zapytali o dowody na to, że Amadeusz to 60 powiedział możecie sobie w google poszukać kto traktuje poważnie kogoś z takimi argumentami. Ile razy mi się wydawało, że używając google coś znajdę a po użyciu wyszukiwarki okazywało się, że znajdowałem coś innego tylko, źle to zapamiętałem.
@carterlouiskaurava: Jeden gada tak, drugi gada siak :D nikt nie ma twardych dowodów a zdaniem Polaka wuja google to najlepsze potwierdzenie jego racji. Amadeusz mógł sobie wymyślić swoje historie o 14 latce tak samo jak Polak o "60". Jeden albo drugi powinien przedstawić jakieś dowody jak już uderzają w takie tematy. Bez dowodów nie ma co robić gównoburzy.
Znając Polaka i jego stare zachowania nie zdziwiłby się jakby naprawdę zgwałcił jakieś dziewczyny pod wpływem. Przypomnijcie sobie sposob bycia, charakter i to ze lubił wtedy tez poimprezować bardzo. Jak dla mnie reakcja Polaka + znajomość jego z przeszłości może wskazywać ze naprawdę dopuścił się tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhiskeyIHaze: sugeruje to że kreuje się na gangstera, że łamie czaszki i jest po wyrokach a jak dostał na #!$%@? to poleciał na policję. Nie jest 60 tylko zwykłym pozerem i farmazonem.