Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #przegryw
Ustawiłem się po robocie z laską z tindera, szkopuł polega na tym, że ona chyba jest wyższa ode mnie xD (170 cm manlet here). Nigdy nie zapytała mnie o wzrost, rozmowy w ogóle skupiały się na czymś innym, ale umysł przegrywa mi się załączył i teraz nie wiem czy nie #!$%@?ć, żeby uniknąć kompromitacji (i potem przeżywania tego dwa tygodnie). Nie pytała o wzrost mimo że ze zdjęć trudno wnioskować o tym ile mam, a z kolei z jej sylwetki by wynikało, że może być mi równa lub nawet trochę większa xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620f5d6891f1e89dff35f375
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No moze być tak jak mówi @se_mallo. Zawsze, jak zobaczysz że coś jest nie tak, że nie chce już z tobą gadać, to możesz prost powiedzieć, czy chodzi o wzrost. Ciężka sytuacja, bo widzę, ze się tym przejmujesz, wiec będzie ci to odbierać pewności siebie. Wyjdź z założenia, że jak cie skreśla z powodu wzrostu, to nie jest warta twojej uwagi.
  • Odpowiedz
to możesz prost powiedzieć, czy chodzi o wzrost.


@LadnyChlopczyk: nic nie pytaj, nie rob z siebie ofiary. Bardzo duza szansa ze cie odrzuci, ale i jest jakas bardzo mala szansa, ze bedzie inaczej, wiec sprobuj. Dostaniesz oczywiste sygnaly o co chodzi to odpuscisz.
  • Odpowiedz