Wpis z mikrobloga

w związku każdy problem różowej jest jednocześnie problem niebieskiego, facet który ma problem na sam pierw próbuje go samemu rozwiązać, jak się nie udaje to dopiero mówi o nim kobiecie, natomiast kobieta jak ma problem to na samym początku mówi o nim facetowi - z zamiarem że on go jej rozwiąże w najgorszym wypadku rozwiązują go razem

#changemymind

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #p0lka
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nabuhodozur: to, że nie zna pojęcia "konserwatywka" nie oznacza, że nie jest konserwatywną w podejściu do związku kobietą. I o co ci chodzi z przytykiem do czytania ze zrozumieniem? Czego według ciebie nie zrozumiałem?
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: tylko ile tych kobiet jest?
Raczej taka mniejszość.
A z doświadczeniem wiem ze pokazywanie słabości i liczenie na wsparcie jest błędem, a nigdy nie byłem z żadną konserwatywką :p

No i jak to jest ze podobne doświadczenia ma większość mężczyzn. No ale walczy sie w telewizji z "toksyczna męskością" co nie?

Dlaczego nikt zas nie walczy z błędami jakie popełniają kobiety na płaszczyźnie relacji :p
  • Odpowiedz
@sepuqqu: Zanim ludzie wezmą ślub albo zrobią sobie dzieci, mija kilka lat, więc spokojnie można zauważyć, czy kobieta nadaje się na dobrą żonę. Ale ludzie ignorują czerwone flagi.


@choochoomotherfucker: Nie wiem co ci napisać. Czyli jak zawsze mężczyźni są sami sobie winni. A potem płaczecie z gwałtami o victim blaming. No to trzeba było po prostu nie chodzić wieczorem wśród podejrzanych typów, a nie ignorować czerwone flagi xD
  • Odpowiedz
@rybsonk no to on debil może być winny że sobie wybrał taka żonę, ale trzeba zachować spójność logiki a nie tak jak k0biety robią kiedy im pasuje to jedna wersja albo druga
  • Odpowiedz
@rybsonk zawsze jak jacyś pato znajomi robią krzywdę kobiecie, to jest płacz o victim blaming jak tylko ktoś wspomni że może powinna rozsądniej dobierać znajomych w takim i takim miejscu i tu była czerwona flaga
  • Odpowiedz