Wpis z mikrobloga

Powie mi ktoś jaki jest sens dopuszczać na zawodach taki zakres ruchu i taki mostek? Gdzie wyciskanie to opuszczanie sztangi na jeden centymetr
To zawody w trójboju siłowym czy zawody kto ma największą mobilność czy kto najbardziej się wygnie w łuk, a siła schodzi na drugi plan?
Ktoś serio ogląda takie g---o z zaciekawieniem i traktuje to poważnie?
#mikrokoksy #silownia #trojboj
Krzysio_misio12 - Powie mi ktoś jaki jest sens dopuszczać na zawodach taki zakres ruc...

źródło: comment_1645281146rhX8ThztCkVVlpRLSdKoPd.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GodEmperorWasRight: Porównujesz doping w sensie gości pracujących na połowie apteki do marginalnych zysków dających te mniej niż 1% w walce. I do niczego cię nie przekonuje, w kwiatku mam co oglądasz, po prostu pokazałem ci przykład względnie czystej dyscypliny sportu jak na sport zawodowy.
Yep, rzeczywiście dyskusja nie ma tutaj sensu, elo.
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Strasznie z ciebie delikatny kolo. Jak dziewczynka się obrażasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw sam do mnie dzwonisz (to ty odpowiedziałeś na mój komentarz nie ja na twój) potem mówisz, że masz to co napisałem gdzieś. Najpierw mówisz, że w kolarstwie nie oszukują jak ci udowodniłem, że tak nie jest to odwracasz kota ogonem i się obrażasz. Ej może ty jesteś transem jakimś w środku
  • Odpowiedz
Ludzie sportem nazywają szachy, pole-dance, golfa, kulturystykę, e-sport... whateva nie? Kto co lubi. Jednego jara centymetr ruchu sztangi innego walki karłów.
  • Odpowiedz