Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lardor: Najważniejsze, że samochód ma modny kształt :) Funkcjonalność, czy też jej brak, to już drugorzędna kwestia. Zalety, które wypisał OP, tyczą się raczej minivana niż suva. No może prześwit będzie większy w tym drugim. No ale teraz każdy producent ma w ofercie suva, czy raczej crossovera. Czekam aż zawita u nas moda na wieśniackie pickupy, jak w Ameryce.
  • Odpowiedz
  • 1
@ToJestNiepojete moda minie trzeba mieć swój styl a nie biegać za czym szara masa leci. Dla mnie SUV jest jak typowy fan disco polo czyli jest bez gustu. Normalnie moda jak z USA tym większe tym lepsze szczególnie że na miejskich drogach te krowy się nie spisują i ludzie w mieście nie umieją tym jeździć ale hoj bo jest modny. Za żadne skarby świata bym tego nie kupił.
  • Odpowiedz
@Lardor: ja mam w dupie SUVY, tylko sedany albo hot hatche :) Zawsze mam beke jak trafi sie jakis cwaniak w SUVIE co "lubi #!$%@?" i spycha ludzi z lewego pasa. Wtedy ja lubie mu siasc na dupie i poganiac ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fixusa na stronie mazdy jesk konfigurator, wyzej opisałem ile ja zapłaciłem a na dzisiaj cena jest w konfiguratorze i na obniżki raczej nie ma co liczyć, chyba że jesteś dobry w negocjacje. Takie czasy :-(
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Im_from_alaska miała być prawdopodobnie połowa stycznia, ale na zamówieniu salon wpisał połowę lutego aby mieć trochę czasu w razie opóźnienia co się przydało :-)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jmuhha tak, jest zawarta w pakiecie zimowym razem z przednimi siedzeniami, dyszami spryskiwaczy i miejscem gdzie leżą wycieraczki(chyba, bo jeszcze nie sprawdzałem)
  • Odpowiedz
@marcez: a glosno jest? xd

zawsze sobie wyobrazam nowe auta jak cos nie z tego swiata, ze cicho, ze jedzie jak po sznurku i wgl siedzi sie jak na chmurce
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@czlowiek_robot całkowity koszt kredytu to 17tys. na 4 lata. Leasingu nie chciałem. Mam dzialalność gosp w Niemczech i wolałem kredyt. Trochę było dostarczania dokumentów i niepewności, bo zarobki w euro, Aż mnie to troche zdenerwowało i chciałem wziąć za gotówkę. Ale mi powiedzieliże za gotówkę nie sprzedają. Przy zarobkach w Euro ciężko dostac kredyt na auto i chyba tylko santander udziela. Jak byłem pytać w Bmw to mi powiedzieli, że nie ma
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jmuhha mam porównanie z e90 w sedanie. Do 140km/h w Mazdzie jest ciszej, potem gabaryty robią swoje.Ale dalej można rozmawiać bez podnoszenia głosu. A może mam takie wrażenie, do dziś jechałem do Niemiec pod wiatr, a dziś troszkę wiało ;-) W Bmw cały czas słyszałem silnik, a tu przy wolnych obrotach to się czasami zastanawiam czy silnik pracuje.
  • Odpowiedz