Wpis z mikrobloga

Gnije z tych szurskich łbów, próbujących w mediach społecznościowych stworzyć wrażenie, że całe narody prostestują przeciwko COVIDowym obostrzeniom xD Kiedyś była Australia, teraz Kanada. Wiecie co jest najlepszym sprawdzianem całkowitego sprzeciwu dla paszportów covidowych, czy poparcia dla zniesienia restrykcji? Wybory. Przypominam, że Trudeau miał sromotnie #!$%@?ć wybory przez swój "faszyzm covidowy", nic takiego się nie stało, partia "antykowidowa" otrzymała jakiś śmieszny wynik, a opozycyjni Konserwatyści nawet nie brali tego tematu na banery, bo wiedzieli że tylko stracą próbując się przymilać do szurów. Taki wasz obraz. I teraz pytanie, w którym kraju COVID obalił władzę "kowidowych faszoli"? Bo ja znam jeden przypadek dzbana, który m in przez kowidka przesrał wybory, czyli Trumpa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kanada #koronawirus #neuropa
  • 11
@kezioezio: No ale żalisz się czy chwalisz? W wielu krajach tak jest. Wiele narodów chce zamordyzmu bo to im się podoba. Czują ze wtedy że państwo o nich dba. Szury mimo że mają rację, zawsze będą w mniejszości oraz nigdy szura nie spotkasz w sowicie opłacanym rządzie wśród decyzyjnych. Tam takowych nie ma a jak byli to skończyli jak ekolodzy w Niemczech czyli w spółkach skarbu państwa aby zamknęli ryj i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
szury to głośna głupia mniejszość :)

@Littletiki:

Czy ja wiem czy mniejszość? Jakby nie patrzeć to sporo się zaszczepiło by podróżować czy wejść do knajpy, a to już jest wyższy level szuryzmu.

:)
@Bigbluee: tak szury wybrańcem narodów, to jest margines społeczny i zabobon, tacy ludzie, którzy mają IQ 80 a myślą, że znają prawdy objawowe. No, ale czego się spodziewać po narodzie, którego inteligencja była wybita dość niedawno, zostały miernoty do rozmnażania.
Gnije z tych szurskich łbów, próbujących w mediach społecznościowych stworzyć wrażenie, że całe narody prostestują przeciwko COVIDowym obostrzeniom xD


Nie wiem co by się musiało dziać, żeby w społeczeństwach dobrobytu "całe narody" zechciały protestować.
Protesty są po prostu duże i występują w wielu krajach, a media starają się o nich nie mówić (lub fałszować przekaz o jakichś nazistach i innych płaskoziemcach).

Wiecie co jest najlepszym sprawdzianem całkowitego sprzeciwu dla paszportów covidowych, czy
@Krupier: No to ja znam większość która się zaszczepiła dla bezpieczeństwa w tym ja


@Littletiki: Niestety ja wszędzie słysze że szczepią sie żeby wyleciec na wakacje i mieć spokoj. Dla zdrowia to zaszczepiło się kilka osob z rodziny jedynie.